Chytrý vysavač – Kobold

Bansky street cleaner - Chalk Farm

Mít doma čisto,  je hlavní prioritou téměř každého z nás. Čistota je totiž půl zdraví. S příchodem dětí se tato potřeba ještě více zvyšuje, zároveň je však mnohem obtížnější a náročnější to dokázat. Děti se po celou dobu snaží o pravý opak.  Největšími domácími pomocníky jsou proto pro nás různé mopy a vysavače. Vysavače však mnohdy představují kravál, mají nedokonalé sání, bojujete s přístupem, krátkou šňůrou a nedokonalými sáčky. Pokud máte doma navíc ještě alergika, je pro vás důležité, aby vysavač byl nejen inteligentní a praktický, ale aby měl  ještě i HEPA filtry, což na běžný vysavač je nedosažitelný požadavek. Přesto tak chytré vysavače existují….

Vorwerk Kobold 140

Tento inteligentní vysavač je posledním výrobkem německé firmy Vorwek, která se výrobou vysavačů zabývá již od roku 1930. Během své osmdesátileté tradice prodali více než 80 milionů vysavačů a dnes jejich vysavač vlastní téměř každá čtvrtá domácnost v Česku.

Popravdě se není čemu divit, protože se jedná o skutečně kvalitní vysavače, které disponují celou řadou různých nástavců, kartáčů a dalšího příslušenství, které se postarají o pohodlné vysávání i na pro jiné vysavače nedostupných místech – schody, úzké prostory pod postelemi, vysávání a čištění čalounění a tak dále.

Vysavač Kobold 140 je  navíc velmi lehký, skladný a firma na něj nabízí pětiletou záruku.

Kde si jej můžete koupit?

Dříve bylo obtížné u nás sehnat a v běžných obchodech jej v Česku nenaleznete. Dnes s rozvojem internetu je však vše jednoduché a vy si jej můžete objednat přímo na originálním a oficiálním webu firmy Vorwerk se sídlem v České republice, kde mají i svůj e- shop, kde si můžete zakoupit, jak vysavač, tak kartáče a ostatní příslušenství. Na stránkách se také dozvíte  informace o poskytovaných letních akcích, slevách a jak získat dárky.

Originální sáčky a příslušenství

Existují firmy, které nabízí rádoby kompatibilní příslušenství a sáčky na vysavače značky Vorwerk. Bohužel bylo zjištěno, že tyto výrobky se nemohou srovnávat s kvalitou originálních produktů firmy Vorwerk a co víc, pokud je využíváte na vysavače Vorwerk, můžete mu snížit jeho životnost, funkčnost anebo jej i poškodit. Je tedy vždy důležité, aby se na jakékoliv výrobky používalo vždy to, co má. V tomto případě, aby správně fungoval vysavač Kobold 140, potřebuje k tomu originální sáčky a příslušenství z firmy, která vysavač vyrobila – tedy Vorwerk.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

2 reakce na “Chytrý vysavač – Kobold”

  1. pegonela napsal:

    Vorwerk má víc mých přátel a příbuzných. Jsou většinou spokojeni.

  2. PetrL napsal:

    Musím se přiznat, ale tuto značku neznám… jaké máte zkušenosti se servisem? Je zde nějaký problém?

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.