Také vás čeká rekonstrukce?

house_dollhouse_doll_232606_l

Konečně se oteplilo a nastal ideální čas na rekonstrukce bytů a domů. Mnoho z nás právě proto letos nepojede na dovolenou a své ušetřené peníze investují do opravy vlastních nemovitostí, které již tolik let potřebují opravit. Vždyť základem  úspor energie a naší peněženky vězí právě v nových oknech a dalších bytových, či domovních úpravách.

Jaká okna?

Ze stejných důvodů jsem i já minulý rok měnil okna a dlouho jsem se nemohl rozhodnout  jestli si vybrat eurookna anebo raději plastove okna. Obě mají něco do sebe a obě mají skvělé tepelně izolační vlastnosti. Nakonec jsem se přeci jen rozhodl pro eurookna, která více „seděla“ k celkovému vzhledu domu.

Rekonstrukce interiérů

Na rekonstrukci čekal také interiér a stěny si přímo žádaly o vymalování. Zvolil jsem farby rammers, které mi přijdou mnohem lepší než konkurenční barvy, protože vydrží téměř všechno a  skvěle kryjí.

Manželka se několik let těšila na rekonstrukci koupelny a  já jsem jí slíbil, že kromě vany bude v koupelně i sprchový kout. Sprchové kúty jsou dnes k dostání v mnoha variantách a některé mají vestavěné masážní trysky. Tyto sprchové kouty jsou však o poznání dražší, než ty obyčejné a my tedy nakonec zvolili klasiku.

Tento rok se chystáme zrenovovat zahradu, která vypadá jako po výbuchu. Loni jsme ji museli celou překopat, protože jsme si zažádali o přívod plynu.

Finanční dostupnost rekonstrukcí

Rekonstrukce domu nemusí vyjít na velké peníze, stačí se pořádně dívat po cenách a kupovat zvýhodněné zboží přes internet. Na internetu je mnoho e-shopů s širokou nabídkou stavebních materiálů, ale také jednotlivých prvků do koupelen, obývacích pokojů či exteriérů. Já přes internet nakupuji léta a ještě nikdy se mi nestalo, že bych koupil špatně. Na všechny koupené věci je stejná záruka jako v klasickém kamenném obchodě a navíc v případě nákupu přes internet máte tu možnost zboží do 14 dnů vrátit bez udání důvodu.

zdroj fotografií: sxc.hu

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

3 reakce na “Také vás čeká rekonstrukce?”

  1. akaleta napsal:

    My jsme se rozhodli pro výměnu oken ve starém vesnickém domě s firmou Truhlářství Švagr. Snad to dopadne.

  2. pegonela napsal:

    Krásný a užitečný článek.

  3. Martinka napsal:

    Do kuchyně bych doporučuju granitový dřez! Mám ten svůj už 2 roky a vypadá pořád jako nový, nemůžu si ho vynachválit :-)

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.