Zastřešení bazénů

posuvne-zastreseni_t

Také máte na své zahradě bazén a uvažujete o jeho zastřešení?

Dnes je zastřešení bazénů velkou výhodou, ne jen, že si prodloužíme venkovní plavání, nebo si můžeme zaplavat i v nepříznivém počasí, ale hlavní výhodou je ušetřený čas, který věnujeme péči o bazénovou vodu.

Zastřešení je opatřeno tzv. solárním efektem, který zajišťuje ohřev vody, navíc chrání Vaše děti, aby při neopatrnosti nespadly do vody.

Typy zastřešení

Posuvné zastřešení – toto zastřešení bazénů je vhodné pro všechny druhy zapuštěných bazénů. Konstrukce posuvného zastřešení je z kvalitní tvrzené slitiny hliníku AlMgSi a s povrchovou úpravou eloxováním, výplně jsou z polykarbonátových desek.

Přenosné zastřešení – je vhodné především pro bazény stojící na povrchu, tak i zcela nebo částečně zapuštěné. Přenosné zastřešení lze využít nejen k zastřešení bazénů, ale i k příjemnému posezení a mnoha dalším příležitostem.

Neváhejte s nákupem, léto se nám kvapem blíží, tak ať si ho můžete naplno vychutnat, v teplém, čitém bazénu!

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

2 reakce na “Zastřešení bazénů”

 1. Jindřich napsal:

  Zastřešení bazénu nejen prodlouží Vaši koupací sezónu a čas potřebný na čištění nezakrytého bazénu, jak se píše v článku, ale také především maximálně zvýší bezpečnost Vašich dětí či domácích mazlíčků při pohybu na zahradě.
  Jednotlivé segmenty zastřešení mohou být uzamykatelné, takže máte jistotu, že bazén nebude užíván za Vaší nepřítomnosti nebo bez Vašeho vědomí.

  Zastřešení bazénu je po všech stránkách užitečná a praktická věc a v dnešní době si můžete vybrat z mnoha typů konstrukce posuvných zastřešení, které budou vyhovovat právě Vám. Ať už nízká zastřešení, která nebrání ve výhledu a nenarušují vzhled Vaší zahrady, nebo vysoká, plně podchozí zastřešení, které Vám umožní bez omezení si Váš bazén užívat i za nepříznivého počasí. V hezkých letních dnech zastřešení prostě odsunete stranou.

  Prohlédněte si typy zastřešení na //*********/.

 2. Veruna napsal:

  souhlasím zastresení je suprový, nám ho delal albixon, líbil se mi jejich design a od známých vím, ze je to pevnej matroš.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.