Diskuze

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: [1]
Autor Téma:Kamera do vody
Lajla
Profesionál
Pošli zprávu
Příspěvek Kamera do vody
dne: November 25, 2017, 22:54

Najde se tu někdo kdo se aspoň trošku vyzná v kamerách určených do vody ? CHtěla bych ji pro partnera na Vánoce, ale já se v tom moc neorientuji.

Jarka
Pokročilý
Pošli zprávu
Příspěvek Re: Kamera do vody
dne: December 10, 2017, 11:04

Já můžu doporučit kamerové zařízení od spyexpert. Sice nemám zkušenost s kamerou do vody, ale věřím, že bude fakčit stejně jako kamerové zařízení, co už od nich mám :) . Já když bych vybírala kameru do vody, tak bych šla do téhl http://www.spyexpert.cz/sportovni-kamery/43-vodotesna-kamera-pro-potapeni-vybavena-laserem.html.

Lajla
Profesionál
Pošli zprávu
dne: January 23, 2018, 23:11

Děkuju moc za tip, chlap byl z dárku nadšenej ! :) V dubnu letíme na dovču, tak ji bude moct konečně vyzkoušet :)

Majki636
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: February 20, 2018, 22:16

Taky mám výborné zkušenosti s věcmi od spyexpertu. Snad jen škoda, že nemají i kamenné prodejny.

Lajla
Profesionál
Pošli zprávu
dne: February 28, 2018, 21:47

To ne, ale můžeš si to vyzvednout na té jejich výdejně, kde ti určitě někdo poradí http://www.spyexpert.cz/content/6-kontakty

Sonia
Nováček
Pošli zprávu
dne: March 15, 2018, 10:38

Já mám s eshopem spyexpert taky zkušenosti, hlavně musím pochválit jejich servis na infolince, kdy jsem potřebovala poradit ohledně odposlechového zařízení a ty jejich vědomosti jsou neuvěřitelné :)

Majki636
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: March 22, 2018, 00:00

Odposlechové zařízení ? Znám to jenom z filmů, ale tak nějak si nedovedu představit, na co to může slouužit v reálném životě :)

Sonia
Nováček
Pošli zprávu
dne: April 4, 2018, 20:58

Potřebovala jsem ho, protože jsme řešili komplikovanou životní situaci a potřebovala jsem mít v "rukávu" něco, co dotyčného dostane tam kam má :) svůj účel to splnilo, takže mám radost .. prvně jsem měla strach to zařízení použít, že nahrávka nebude moc slyšet, ale nahrávka byla čistá, bez šumu a srozumitelná

Hanina
Nováček
Pošli zprávu
dne: April 5, 2018, 08:22

Tak to já ji potřebovala pro příjemnější situaci ;) ale nic to nemění na tom, že je to už několikátá diskuze, kde jsem narazila na spokojenost se spyexpertem, takže jsem ráda, že se mi povedlo narazit zrovna na tuto značku. Když si vezmu jaký záznam pořídila gopro kamera a jaký "propiska", tak je to nesrovnatelné. Na to, že má gopro převážně outdoorové kamery, tak by se nad sebou vážně měli zamyslet.

Stránky: [1]
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.30 ; Stránka načtena za 0.081 vteřin.