Diskuze

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: [1] 2
Autor Téma:Svatba v Řecku
olga.polka
Pokročilý
Pošli zprávu
Příspěvek Svatba v Řecku
dne: April 24, 2017, 15:19

Ahojky, leots se budu vdavat a uplne jsem se zamilovala do svatby někde na plazi v Recku. Uz jsem si o tom docela něco nasla, ale porad nevim, jak presne to probiha a na co vsechni budu muset myslet. Poradite??

michaelana-
vrc
Pokročilý
Pošli zprávu
Příspěvek Re: Svatba v Řecku
dne: April 24, 2017, 15:27

Čau tak to ráda hned poradím! My jsme měli loni svatbu v Řecku a bylo to naprosto dokonalý. Nechali jsme si všechno zařídit, vzali jsme si na to svatební cestovku YachtWedding. O všechno se postarali, zařídili dokumenty, bylo to pro nás strašně jednoduchý. Svatbu jsme měli na Thassosu na pláži, byla tam česká delegátka, co nám všechno vysvětlila a tlumočila. Měla jsem svatební oblouk, kytici, kadeřnici, makeup všechno profi. Ptej se, co tě zajímá!

olga.polka
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: April 24, 2017, 15:30

tak super! Ja jsem si myslela ze bych si to zaridila sama, ale asi to nebude tak easy,, uz si planuju zajezd a mam vybrany i hotel! Dívala jsem se, že to delá vic cestovek a agentur, ale zda se mi, ze to spis maji jako bokovku. Zajezd je jasny, do recka jezdime casto a radi. Me ale zajima hlavne ta svatba, aby byla u nas platna a tak.

michaelana-
vrc
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: April 24, 2017, 15:36

na to pozor- v každém případě začni prvně svatbou. Protože termín svatby a místo ti musí nejdřív potvrdit! My jsme měli vybraný termín 6.6.2016 a na to jsme všechno plánovali sami, a pak jsme zjistili, že ten termín svatby už není dostupný. A já jsem jiný nechtěla. Naštěstí v YachtWedding byli strašně milí, pořád hledali termíny, až mi našli krásnou pláž na Thassosu a k tomu zájezd ještě za lepší cenu, než jsem si původně našla sama. Ale měli jsme štěstí, že jsme to plánovali pů roku předem, jinak by to místo nebylo asi nikde. Takže zpráva pro všechny – nejdřív svatba a pak všechno ostatní ;)

kamila336
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: April 24, 2017, 16:00

jeee my máme taky svatbu v Řecku a jak jinak než s yacht weddingem! jsme z nich nadšení, můžeme si u nich vybrat ze zájezdů od všech cestovek a snadno si srovnat nejlepší cenu. máme ale navíc jistotu, že je to sladěné s tou svatbou. my chceme svatbu na zakynthosu a už tam jednám s Hankou, která mi poradila zájezd i místo pro svatbu na ostrůvku Cameo. prošli jsme si jejich reference a jsou z tam z toho moc krásné fotky. je nás celkem 16 a budeme to mít privátní pro sebe. strašně se těším!

olga.polka
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: April 25, 2017, 09:26

a ta svatba na plazi v Recku teda nemuze byt kdekoli? Muzu si rict, kde bych to místo chtela?

michaelana-
vrc
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: April 25, 2017, 10:08

Můžeš, ale ne na všech ostrovech. Někde je to dané od úřadů. My jsme právě měli tu svatbu na Thassosu, protože tam nám to YachtWedding domluvili, že to může být kdekoli a tím pádem nebyl ani problém s termínem svatby J my jsme si mohli tu pláž vybrat sami po příjezdu. Al e nakonec jsme si stejně vybrali místo, které nám doporučili předem. Řecko dobře znají a fakt dobře poradí.

kamila336
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: April 25, 2017, 10:13

Ty pláže v Řecku jsou ošidný, my jsme chtěli na zakynthosu Navagio, ale to je pro svatbu špatný, protože je to malá pláž a pořád je strašně moc turistů.... To není ta romantika, kterou chceme. Proto to máme privátní :-)

Veruna
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: April 25, 2017, 10:27

holky jak to bylo s pripravou dokumentu na svatbu??? Jak to resite??? Na svatbu v recku je potreba apostila a soudní preklady??? My to planujem aa na priští rok, ale uz ted mi z toho brni hlava!!

kamila336
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: April 25, 2017, 10:34

není to složitý, když ti to někdo zajistí. koukni se tady: http://www.svatba-v-zahranici.eu/svatba-v-recku-dokumenty/ my už to připravujeme a jen jsme si vyzvedli to, co jde jenom osobně a dál už to řeší yacht wedding za nás!

Stránky: [1] 2
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.30 ; Stránka načtena za 0.102 vteřin.