Diskuze

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: [1] 2
Autor Téma:Kam v Praze?
Lucka22
Nováček
Pošli zprávu
Příspěvek Kam v Praze?
dne: February 4, 2014, 12:44

Ahoj,
rozjíždí se nový web o Praze, její kultuře a památkách, ale také o zábavě, dopravě apod. Najdete tam tipy, kam zajít do klubů, na jakou památku se podívat, historii Prahy apod. Web ještě není dokončený, ale už teď tam najdete různé tipy kam zajít. Mrkněte a když tak napište, co by jste na webu rádi viděli: http://www.prahanadosah.cz/zabava-vyziti-v-praze/

Karolin
Nováček
Pošli zprávu
Příspěvek Re: Kam v Praze?
dne: September 17, 2015, 11:42

Ahoj, před par mesici jsem v Praze byla taky nova, na jednom bloku slecna psala jak chodi na poledance i letajici jogu, docela me to zaujalo, zacala jsem chodit do studia kam ona, poledance-praha.cz, chvalila to tam no a ted muzu i ja, je to tam super! :-)

Denulin
Začátečník
Pošli zprávu
dne: February 9, 2016, 19:06

Letos se chystam na knihfest, je to uz za par dni tak se tesim.:-) Druhy rocník, byl jste nekdo na prvnim?

olga.polka
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: February 16, 2016, 16:24

taky se chystame na druhy rocnik, o prvnim jsem cetla a ohlasy byly velmi pozitivni :) nejvic se tesim na ty autogramiady

Ilonka
Nováček
Pošli zprávu
dne: February 29, 2016, 19:11

A mate nejaky info o tom kdo by na tom knihfestu mel letos byt? :-) :-)

Denulin
Začátečník
Pošli zprávu
dne: March 6, 2016, 20:17

No co jsem si nasla na netu tak by na knihfestu mel byt napriklad Michalem Vieweghem, Aňou Geislerovou, Markem Ebenem, Halinou Pawlowskou a Zdeňkem Svěrákem, a teda hlavne kvuli Viewegoj tam jedeme :-)

Alza
Začátečník
Pošli zprávu
dne: March 25, 2016, 11:33

Pani, koukam ze to ni to vypada jako super sraz, bohuzel to uz asi nestihnu, snad bude neco takoveho znovu

Sabka
Profesionál
Pošli zprávu
dne: February 6, 2018, 17:33

Co podniknout v Praze, pokud je venku škaredě a nechceme stále jen do divadla a nebo kina? :D

Domuss
Profesionál
Pošli zprávu
dne: February 10, 2018, 15:30

My jsme poprvé zkusili jít na únikovou hru. :D Teda hodně dlouho jsme se s příteli takto nepobavili. :D :)

Sabka
Profesionál
Pošli zprávu
dne: February 13, 2018, 18:27

Tak jsem koukala na nějaké hry, co se daj v Praze podniknout. Ten nápad se mi líbí. Nezkoušeli jste náhodou v Mindmaze hru Galactic Pioneers? Slyšela jsem od známých, že je to super novinka.

Stránky: [1] 2
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.30 ; Stránka načtena za 0.173 vteřin.