Diskuze

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: 1 [2]
Autor Téma:Teambuilding
Danca11
Nováček
Pošli zprávu
Příspěvek Re: Teambuilding
dne: November 27, 2016, 00:13

My jsme se jednou pokoušeli připravit teambuilding sami a za nic moc to nestálo, věnovali jsme tomu spoustu času a úsilí, ale když se tím člověk nezabývá tak je to těžké. Takže už jsme se také rozhodli, že příště se obrátíme na profesionáli, děkuji za tip na firmu A.T.E.O., poznamenávám si.

Lupen
Začátečník
Pošli zprávu
dne: November 27, 2016, 23:51

Tomu věřím, je to znát když ten program připravuje někdo, kdo se vyzná, že to má nějaký smysl a je to i zábava.

Danca11
Nováček
Pošli zprávu
dne: November 29, 2016, 23:41

Právě, je důležité aby to mělo i smysl a když se v tom člověk nevyzná, je to vlastně nemožné připravit takovou akci.

Ivamraz
Nováček
Pošli zprávu
dne: February 7, 2017, 20:59

Zdravím, jednou jsem také organizovala teambuildingovou akci, ale totálně jsem pohořela. Příště už jsem tedy organizaci nechala na profesionálech z http://www.benchmarkevents.cz/ , kteří vše špičkově navrhli. Akce byla originální a velice zábavná. Všichni jsme odcházeli s velkým úsměvem na tvářích. :D Pokud se necítíte na naplánování akce, není nic na tom přenechat to na někoho znalejšího. Doporučuji

Marta88
Nováček
Pošli zprávu
dne: August 29, 2017, 09:46

Asi nejlepší je si s tím zbytečně nelámat hlavu a nesnažit se dělat něco "silou". Někam lidi nahnat a nutit je hrát různé nesmysly na spolupráci, padat a chytat se a podobně. Nejlepší je se jít prostě někam bavit. Jít si zahrát bowling, jít na únikovku apod. Nedávno jsme si byli zahrát jednu v Ostravě a bylo to super. :)

janabratan-
ova
Nováček
Pošli zprávu
dne: April 11, 2018, 15:13

Zdravím, nedávno jsme byli na teambuildingu v únikovce (viz https://questerland.cz/) někde na žižkově. Nemám slov! Netušila jsem že může být něco takového tak zajímavé a hlavně stmelující. Jako byli jsme tam spolu zavření jen hodinu ale dokázalo to divy, tam jsme si pomáhali a potom jsme si o tom dokola povídali a vzpomínali na ty hádanky a tak. Je to vážně super, určitě doporučuju k teambuildingu.

Stránky: 1 [2]
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.30 ; Stránka načtena za 0.37 vteřin.