Diskuze

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: [1]
Autor Téma:Bolest svalů
Alza
Začátečník
Pošli zprávu
Příspěvek Bolest svalů
dne: November 19, 2017, 12:15

Ahoj ženy, chtela bych poradit. Po behani mam krece do lýtek, ale nedostatkem magnesia to asi neni. Zkusil nekdo neco co mu pomohlo?? dekuji

Vlcka
Začátečník
Pošli zprávu
Příspěvek Re: Bolest svalů
dne: November 20, 2017, 16:38

Ahoj, měůa jsem podobný problémy, ale pomohlo magnézko a pitný režim - tedy každý den vypít 2-3 litry vody a jedna tableta hořčíku z lékárny. Já spíš trpím na celkovou bolest svalů po cvičení než křeče. Nevíte někdo co s tím?

Andulka
Začátečník
Pošli zprávu
dne: November 21, 2017, 17:58

No zalezi presne co hledas.:) Ale vim ze tohle me taky během léta trapilo, brala jsem Arkokapsle a bylo po bolesti.

Johanka5k
Profesionál
Pošli zprávu
dne: November 22, 2017, 12:16

Ahoj, já do sebe nerada cpu prášky, ale na bolest svalů taky trpím. Co je naprostá pecka, je prohřát pořádně svaly po fyzické zátěži. Krásně se pak uvolní a druhý den je necítíte. Třeba jsem si teď kvůli tomu našla cvičení (www.zone4you.cz), kde je jak fitko a sálové lekce, tak i sauna a vířivka, kde se pak krásně prohřeju :) a druhý den jsem čilá jako rybka.

AlenkaPale-
nka
Začátečník
Pošli zprávu
dne: November 23, 2017, 19:38

Ty tabletky jsou dobre, mamce jsem je porizovala hlavne kvuli tomu ze jsou rostlinne a taky mi je pani v lekarne doporucovala.

Alza
Začátečník
Pošli zprávu
dne: November 25, 2017, 18:23

Díky, alespon uz vim po cem konkretnim se v lekarne ptat.

Andulka
Začátečník
Pošli zprávu
dne: November 27, 2017, 11:23

Ono kdyz prijdes ze chce neco prirodniho na bolest, myslim ze ti jej pani doporuci i sama :) )

Stránky: [1]
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.30 ; Stránka načtena za 0.072 vteřin.