Diskuze

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: 1 2 3 4 [5] 6
Autor Téma:Cvičení
Luvila
Začátečník
Pošli zprávu
Příspěvek Re: Cvičení
dne: December 6, 2018, 11:13

a nějaké lehké cviky by byly? Mám bolavé klouby k běhání a rada bych něco lehkého, neco co mě moc nezatíží kolena, klouby

Diorka
Nováček
Pošli zprávu
dne: December 7, 2018, 12:07

hodně jsem o tom četla a lidi doporušuji Alavis triple blend. Zkoušela jsi ho?

Katenka
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: December 7, 2018, 12:47

běhání, sedy-lehy, dřepy. . Po par tydnech budeš vidět první vysledky, změny. A pokud k tomu chceš nějakou kloubní vyživu mužeš, jako prevence ti to neuškodí

Lumpiiik
Profesionál
Pošli zprávu
dne: January 3, 2019, 11:41

No, tak já jsem s body expressem byla opravdu hodně spokojená. Teď po vánocích zase potřebuju dát nějaké to kilo dolů, takž zase začínám naplno. Kdo to má taky tak?

Julietta
Profesionál
Pošli zprávu
dne: January 29, 2019, 09:49

No, ani mi nemluv. Já se cítím jako balon. Fakt jsem dost přibrala přes vánoce a je jaksi čas to dál dolů, no. Hele, já jsem si říkala, že by ten Body express mohl fungovat. Dost jsem si o tom zjišťovala, protože je to cvičení, které jsem neznala. No a docela mě to zaujalo, jak samotné cvičení, tak i ty výsledky. Tak příští týden to jdu na Moravák zkusit :)

Lumpiiik
Profesionál
Pošli zprávu
dne: March 1, 2019, 14:54

No počkej a už jsi tam teda byla? A jak jsi spokojená nebo teda spíš, jak tě to baví? :)

Nodysek
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: March 10, 2019, 12:09

Ahoj holky, já jsem si koupila činky domů a poctivě cvičím abych sundala nějaké to kilo a nabrala svaly místo špeku.Potřebovala bych poradit co si mám dát odpoledne za jídlo abych měla dostatek bílkovin.Budu ráda za nějaké dobré tipy.

Biby
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: March 12, 2019, 14:36

Já používám super bílkovinu mujbilek.Jenom to zaliješ vodou a vypiješ.Je to rychlé a krásně tě to zasytí.

Nodysek
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: March 18, 2019, 14:35

Už ji mám také doma a četla jsem si návod,že se dá z té bílkoviny dělat omeleta a tak si ji každé odopoledne dělám a jsem moc nadšená.Nemám po ní vůbec hlad.

Sabina
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: March 27, 2019, 14:17

Mám tuhle bílkovinu také doma a snídám ji každé ráno.Super výrobek.

Stránky: 1 2 3 4 [5] 6
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.30 ; Stránka načtena za 0.095 vteřin.