Diskuze

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: [1] 2
Autor Téma:KLoubní výživa pro sportovce
Majki636
Profesionál
Pošli zprávu
Příspěvek KLoubní výživa pro sportovce
dne: May 13, 2018, 16:52

Čauko, chtěla bych se zeptat jestli se tu najde nějaký vášnivý sportovec, který bere preventivně nějakou kloubní výživu ?

Hanina
Začátečník
Pošli zprávu
Příspěvek Re: KLoubní výživa pro sportovce
dne: May 26, 2018, 18:08

Někde jsem tu už psala, že výborná kloubní výživa je od Alavisu, já s ní teda přímo zkušenost nemám, ale koupila jsem ji mamce, která ji užívá první měsíc, tak uvidíme jestli se osvědčí.

Sonia
Začátečník
Pošli zprávu
dne: May 31, 2018, 20:35

Jak píše Hanina, nic lepšího než Alavis si myslím, že se sehnat nedá, jestli ho Majko neznáš, tak ti tu nechám odkaz ať se můžeš podívat, co to přesně je http://www.alavis.cz/cs/pece-o-klouby/42-alavis-triple-blend.html

Hanina
Začátečník
Pošli zprávu
dne: June 15, 2018, 20:43

Užívám ho nakonec taky, protože ač mě to koleno, se kterým mám potíže moc nebolí, tak mi ho ortoped doporučil, protože je protizánětlivý, tak aby se mi to náhodou nezhoršilo.

Lajla
Profesionál
Pošli zprávu
dne: June 26, 2018, 13:25

Taky jsem tu už někde do diskuze psala a mohla bych se zeptat kvůli čemu jste ho začali užívat ?

Hanina
Začátečník
Pošli zprávu
dne: June 28, 2018, 16:58

Je to kvůli kloubům a chrupavkám :) .. dá se brát samozřejmě i preventivně, aby se jistým problémům předešlo

LotkaKa
Profesionál
Pošli zprávu
dne: July 24, 2018, 12:11

Holky, na trhu je toho fakt hodně, co se vydává za kloubní výživu, ale pozor - většinou se jedná pouze o želatinu, která dobře chutná, ale účinek nikde... u toho Alavisu je to jiný. Tomu je jedno, jak to chutná, nepotřebuje žádný jahodový příchutě a prostě pomáhá tam, kde má!

Katenka
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: July 30, 2018, 16:57

v jiné diskuzi doporučuji tohle, zkoušel to někdo? https://www.alavis.cz/cs/15-pro-kone

Maxitooo
Začátečník
Pošli zprávu
dne: August 8, 2018, 18:28

zkus to, opravdu to pomáhá, beru ho taky, z pravidelného běhání mě bolí klouby a tenhle přípravek je to jediné co pomáhá

indiska
Profesionál
Pošli zprávu
dne: August 29, 2018, 13:08

nechci nikoho urazir, ale kdyby to bylo želatinou, tak bychom nám stačily pouze gumové medvídky :) na opravdovou bolest je potřeba něco silnějšího, Chapu že je to i o penezích.

Stránky: [1] 2
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.30 ; Stránka načtena za 0.273 vteřin.