Diskuze

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: [1]
Autor Téma:Společenské tance
Sabka
Profesionál
Pošli zprávu
Příspěvek Společenské tance
dne: September 11, 2019, 21:04

Zdravím holky, rádi bychom s přítelem zkusili společenské tance a nevíme, kam zajít jako úplní začátečníci. Měl by někdo nějaké tipy? Praha prosím.

Domuss
Profesionál
Pošli zprávu
Příspěvek Re: Společenské tance
dne: September 14, 2019, 16:36

Super škol je spousta, my jsme s kamarádkou na společenské chodili taky, ale už je to nějakej ten rok zpět, takže si adresu bohužel neporadím. Jediná rada za mě nestydět se a pořádně si to užít!

Johanka5k
Profesionál
Pošli zprávu
dne: September 15, 2019, 20:05

Ahoj, já s manželem chodila do Centra tance a vzpomínám na to fakt strašně ráda, užili jsme si to oba neskutečně, lektoři vždy milí a celkově přístup i prostory na jedničku :-)

Berkovaa
Profesionál
Pošli zprávu
dne: September 16, 2019, 17:38

Jee teď mi to připomnělo nás s přítelem vloni, moc si to užijte, nás nejvíc bavila salsa, tak doporčuji vyzkozušet taky! Jsem z Brna, takže s konkrétním místem bohužel neporadím ale hodně štěstí.

Vlckova
Profesionál
Pošli zprávu
dne: September 17, 2019, 20:15

Hlásím další Brňačku a přidávám se s Centrem tance! Začínala jsem tam s kamarádem už cca 2 roky zpět společenské a momentálně chodím i jednou týdně i na pole dance. Za mě nej taneční škola, co ve městě máme a co tak vím, mají místa i v Praze, tak můžete mrknout...

Katenka
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: September 24, 2019, 08:32

taky jsem z Brna a taky se chci naučit tancovat. A mají tam i zumbu a jogu. Nechpdíte tam některá? Jaké to tam je?

Stránky: [1]
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.30 ; Stránka načtena za 0.066 vteřin.