Diskuze

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: [1]
Autor Téma:Dárek pro muže
Domuss
Profesionál
Příspěvků: 264
Pošli zprávu
Příspěvek Dárek pro muže
dne: July 18, 2018, 21:59

Zdravím všechny a prosím o radu. Manžel bude mít 40. narozeniny a já bych mu chtěla dát něco, co bude mít na očích, bude vědět, že jsem mu to dala já a bude to „napořád“. Tím bych vynechala oblečení, wellness poukázky atp., protože tam, už jsme stejně byli stokrát :-D Myslela jsem spíš na nějaký doplněk, napadl mě medailonek s fotkou našeho syna, ale z toho pak padlo, protože jsem nenašla žádný, který by se k němu hodil a nebyl moc ''ženský'', manžel je totiž chlap jak hora, tak by to k němu asi moc nesedělo. Babička říkala náramek nebo hodinky, ale to je zase těžký výběr... co kupujete vy? Cena cca do 10000, děkuji moc.

Berkovaa
Profesionál
Příspěvků: 190
Pošli zprávu
Příspěvek Re: Dárek pro muže
dne: July 19, 2018, 23:31

Já mám moc dobrou zkušenost s hodinkami Bruno Söhnle - Rebito , dala jsem je vloni manželovi k výročí a je z nich do teď nadšenej a nosí je pořád dost často :-)

Sabka
Profesionál
Příspěvků: 213
Pošli zprávu
Příspěvek Re: Dárek pro muže
dne: July 20, 2018, 21:58

Já jsem kupovala příteli vloni k Vánocům právě hodinky a byl z nich nadšenej, to je podle mě dárek, kterej když se člověk trefí do vkusu, tak sklidí vždycky velikej ''úspěch'' a hlavně radost. Kdyžtak mrlkněte sem, mně přijdou supr: https://www.manilla-hodinky.cz/outlet/invicta-reserve-excursion.html

Johanka5k
Profesionál
Příspěvků: 130
Pošli zprávu
Příspěvek Re: Dárek pro muže
dne: July 23, 2018, 11:51

BS - Rebito z těch všech, co má asi moje nejoblíbenější!

Stránky: [1]
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.30 ; Stránka načtena za 0.074 vteřin.