Diskuze

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: [1] 2
Autor Téma:Pes a jeho potřeby
Majki636
Profesionál
Pošli zprávu
Příspěvek Pes a jeho potřeby
dne: March 23, 2018, 17:31

Zdravím .. přemýšlíme nad koupí pejska, s tím, že muž je toho názoru, že pes nic nestojí a ráda bych ho vyvedla z omylu. Dle mě je nejnákladnější strava ať už se jedná o velké nebo malé plemeno. Budu ráda i za případné typi, co konkrétního pro pejska nakoupit ať máme trochu obrázek :)

Lajla
Profesionál
Pošli zprávu
Příspěvek Re: Pes a jeho potřeby
dne: April 8, 2018, 21:52

No to je muž na velkém omylu, pes je velice nákladná záležitost, nedej bože, kdyby nebyl zdravotně v pořádku, to jsou další náklady. Co se týče stravy, tak ono ne vždy to, co je nejdražší je taky nejkvalitnější, ale momentálně je u nás nejkvalitnější krmivo od značky husse jestli ti to něco říká.

Majki636
Profesionál
Pošli zprávu
dne: April 17, 2018, 13:47

A ty máš doma pejska ? Jestli ano můžu vědět, čím ho krmíš ? Byla jsem se totiž už dívat ve zverimexu na výbavu a koukala jsem i na krmivo, ale těch značek a druhů je tolik, že upřímně nevím, co vybrat, aby se jednalo opravdu o něco kvalitního.

Lajla
Profesionál
Pošli zprávu
dne: May 1, 2018, 16:45

Jojo, mám doma dva hafany a od samého začátku je krmím švédským krmivem husse.

Hanina
Začátečník
Pošli zprávu
dne: May 11, 2018, 20:58

Já mám doma sice micky, ale taky kupuju granule od husse, už od koťátek. Teď akorát kupuju jiný tip od stejné značky, protože Marley čeká koťátka, takže jsem koupila ty jejich speciální.

Sonia
Začátečník
Pošli zprávu
dne: May 30, 2018, 11:45

Nevíte, jak jsou na tom ty jejich granule, co jsou určené pro obézní psy ? Myslíte, že opravdu pomáhají a pes po nich zhubne ?

Majki636
Profesionál
Pošli zprávu
dne: June 20, 2018, 15:54

Super, děkuju moc, tak jsem se dívala na stránky a v krmivu mám teda jasno. Teď bych se ještě poptala co se týče vybavení :) . Pojedeme si pro fenku pitbulla, takže bych byla ráda za tipy či postřehy jestli je lepší postroj nebo obojek a taky jestli jsou nějaké pomůcky na pomoc při výcviku ? :)

Hanina
Začátečník
Pošli zprávu
dne: July 1, 2018, 22:13

Na tohle plemeno bych asi volila postroje, ale to samozřejmě záleží na tobě :) . I když u štěnda postačí obojek, uvidíš, jak na tom bude povahově jestli bude kliďas nebo bude akčnější. Jinak bych teda nechala dělat tyhle věci na zakázku, s tím mám nejlepší zkušenost, protože ty psovi nejlíp sednou.

Majki636
Profesionál
Pošli zprávu
dne: July 22, 2018, 20:56

Tak jsem se dívala na net a nejvíc mě zaujaly postroje tady z toho eshopu http://www.4dox.cz. Mimo jiné mají teda i výcvikové vesty, což jsem teda ještě nikdy neviděla ale nevím jak to může fungovat v praxi teda

Sonia
Začátečník
Pošli zprávu
dne: August 25, 2018, 20:00

Já tu vestu od 4dox mám a je to super pomocník při výcviku, klidně se ptej jestli tě něco zajímá :)

Stránky: [1] 2
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.30 ; Stránka načtena za 0.203 vteřin.