Diskuze

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: [1]
Autor Téma:Vánoce 2017
Lalka
Nováček
Pošli zprávu
Příspěvek Vánoce 2017
dne: November 7, 2017, 11:52

Dobrý den dámy. Tak Vánoce se blíží, co letos kupujete svým blízkým vy? Já nevím vůbec co pro manžela :/

Sabka
Profesionál
Pošli zprávu
Příspěvek Re: Vánoce 2017
dne: November 13, 2017, 11:29

Zdravím Lalko, já jsem to letos vyřešila takle....mám pro muže parfém, poukaz na masáže, poukaz do obchodu s moto zbožím a ještě mám pro něho balíček neviditelných boxerek-spodní prádlo pod světlé kalhoty, a ještě mu chci objednat kosmetiku.
:-)
Dětem klasicky hračky :)

Lalka
Nováček
Pošli zprávu
dne: November 20, 2017, 12:09

Ahooj, díky za odpověd! Ty neviditelné boxerky mě zaujaly :D Kde se to dá koupit?
No let balonem tyjo, nevim jestli by to ten můj dal :D
Každopádně mu asi koupím nějaké oblečení ještě, knížky a nevím no :)

Vlcka
Začátečník
Pošli zprávu
dne: November 20, 2017, 16:50

Ahoj, taky si marně lámu hlavu, co dát manželovi. Je to sportovní nadšenec, ale věci na sport mu kupuju už několikátý rok po sobě, tak bych to chtěla nějak oživit :) ---Nenapadá vás něco?

Johanka5k
Profesionál
Pošli zprávu
dne: November 22, 2017, 12:28

Tak mu kupte třeba permici na cvičení, nebo tak něco. Já treď chodím do fitness a wellness klubu http://www.zone4you.cz v Brně a je to super, a myslím si, že dárek by to byl luxusní, tedy pokud by manžel chodil cvičit. Ten můj tam chodí a je spokojenej. Mě se líbí, že si třebas někdy zajdu jen do sauny, když potřebuju vypnout a někdy zas cvičit... Že si prostě člověk může vybrat, na co má náladu...

Sabka
Profesionál
Pošli zprávu
dne: November 24, 2017, 09:45

Lalo ty se dají koupit na https://neviditelnepradlo.cz/
;)
No tak uvidíš, co nakonec koupíš :-)

Domuss
Profesionál
Pošli zprávu
dne: December 8, 2017, 21:36

Hezký večer, plánujeme pro dcerku k Vánocům dětskou kuchyňku. Koukala sem po obchodech, ale nic se mi nelíbilo. Jaký máte doma kuchyňky? Chtěla bych něco kvalitního, co vydrží nejlíp i pro druhý dítko a hned se nerozsype.

Vlckova
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: December 10, 2017, 11:11

Máme doma tuhle http://www.steptwo.cz/step2-detska-kuchynka-fresh-accents je fakt úžasná, dcera ji miluje, Není teda úplně nová, koupili sme ji na bazoši od paní už po 2 dětech, ale je pořád jak nová. A myslím, že ještě i nám vydrží. Je plastová, ale je to fakt kvalitní plast.

Nodysek
Začátečník
Pošli zprávu
dne: December 13, 2017, 11:10

Ahoj vánoce jsou za dveřmi,už mám skoro všechno nakoupeno,jen jsem si říkala,že bych každému ještě něco menšího koupila ale nevím co :-/

Domuss
Profesionál
Pošli zprávu
dne: December 13, 2017, 19:53

Ta je moc pěkná a vypadá jako opravdová kuchyňka. Na takovou sem nikde nenarazila. Líbí se mi, děkuji za tip.

Stránky: [1]
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.30 ; Stránka načtena za 0.143 vteřin.