Diskuze

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: 1 [2]
Autor Téma:Změna umělého mléka
Vlcka
Začátečník
Pošli zprávu
Příspěvek Re: Změna umělého mléka
dne: May 2, 2019, 13:39

Chceme přejít na jiné UM to co máme, tak malému nesedí a bolí ho z toho hodně bříško, s jakým máte dobrou zkušenost, aby po něm prcka nebolelo bříško? Budu ráda za vaše zkušenosti :-)

Sabka
Profesionál
Pošli zprávu
dne: May 3, 2019, 09:35

Hele my jsme dávali naší malé sunar a žádné takové problémy jsme neměly. Vybrala jsem sunar, protože obsahuje mléčný tuk, když jsem neměla možnost kojit. Je víc druhů, já ji dávala tento https://www.feedo.cz/vysledky-hledani/sunar%20complex/

Vlcka
Začátečník
Pošli zprávu
dne: May 4, 2019, 14:28

Dobře děkuji za radu asi ho vyzkouším, četla jsem na něj dobré hodnocení, tak vyzkouším a uvidíme jak nám bude sedět :-) )

Petty
Začátečník
Pošli zprávu
dne: June 24, 2019, 20:38

Já jsem to měla stejně... Doktorka mi rovnou řekla, že mám koupit Sunar. Jasně, řekla mi, že na trhu je toho spousta, ale že Sunar je prostě pořád nejlepší. Vyrostla jsem na něm i já, takže mu věřím a malé jsem ho koupila rovnou. Máme ten complex a vše je v pořádku. Žádné koliky, žádné blinkání. Ten Sunar obsahuje mléčný tuk, takže svým složením je nejblíž mateřskému mléku.

Sabka
Profesionál
Pošli zprávu
dne: July 18, 2019, 13:34

Zdravím chci se zeptat máte někdo zkušenost s tímto přístrojem na přípravu UM https://www.trendybaby.cz/tommee-tippee-pristroj-na-pripravu-kojeneckeho-mleka-perfect-prep-black ?

Samanta
Nováček
Pošli zprávu
dne: July 22, 2019, 10:14

Já jsem si ho pořídila a je je super.

Sabka
Profesionál
Pošli zprávu
dne: July 23, 2019, 09:23

A myslíš, že to není to zbytečné?

Samanta
Nováček
Pošli zprávu
dne: July 24, 2019, 12:27

Mě to právě přijde dobré, nastaví ti správnou teplotu mlíčka a ty se nemusíš bát. Pořídila jsem to i z důvodu, že nám hlídá často babička a tady si to jen nastaví a je hotovo :-) )

Stránky: 1 [2]
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.30 ; Stránka načtena za 0.056 vteřin.