Diskuze

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: [1]
Autor Téma:Infekční bakteriální rýma
Johanka5k
Profesionál
Pošli zprávu
Příspěvek Infekční bakteriální rýma
dne: August 15, 2019, 10:30

Ahoj, neustále se mi vrací rýma a už vůbec nevím proč a co s tím... tentokrát má takový zeleno-žlutý hlen a kamarád mi říkal, že to vypadá na infekční bakteriální rýmu (pardon pokud to někomu přijde nechutné) Nevíte, jak bych se jí mohla co nejrychleji zbavit? Čeká nás s rodinou dovolená a nerada bych ji celou prosmrkala.

Sabka
Profesionál
Pošli zprávu
Příspěvek Re: Infekční bakteriální rýma
dne: August 16, 2019, 08:48

Já bych asi normálně zašla do lékárny, popsala jak ta rýma probíhá a určo budou vědět o nějakým spreji nebo tak něčem. Jinak ještě doporučuji zadat si do googlu "rýma babské rady", spousta lidí nad nimi sice ohrnuje nos, ale mě párkrát dost dobře zabraly :-)

Johanka5k
Profesionál
Pošli zprávu
dne: August 17, 2019, 11:13

Děkuji, lékárna je samozřejmě jasná možnost, ale chtěla jsem to zkusit tady, jelikož produkty, co mi paní lékárnice doporučily a pak účinek nijak zázračný mám doma už 2 a za další bych nerada utrácela. PO těch babských radách určo mrknu!

Berkovaa
Profesionál
Pošli zprávu
dne: August 18, 2019, 14:56

Hele naše děti chodí s rýmou domů přes školní rok neustále a nejvíc určo doporučuju ohlídnout se po mořské vodě. Naše praktická nám doporučila Stérimar a zkušenost máme jedině dobrou! Dokonce myslím, že mají i sprej právě na tuhle infekční rýmu, tak třeba by zabral... My kupujeme ten Na ucpaný nos s mědí a jak už jsem psala, spokojenost.

Domuss
Profesionál
Pošli zprávu
dne: August 19, 2019, 07:10

Haha, zrovna jsem se chystala sterimar doporučit a už mě někdo i stihnul předběhnout :-D Každopádně ano, mají i přímo na infekční rýmu a mohu potvrdit, že pomáhá skvěle, určo až dopotřebuji, objednám další do zásoby https://www.benu.cz/sterimar-cu-nos-nachylny-k-infekci-50-ml .

Stránky: [1]
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.30 ; Stránka načtena za 0.103 vteřin.