Diskuze

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: [1]
Autor Téma:Padání vlasů + lupy
Domuss
Profesionál
Pošli zprávu
Příspěvek Padání vlasů + lupy
dne: June 23, 2018, 16:50

Ahoj, nevíte někdo, co dělat proti padání vlasů a když se mi hodně dělají lupy? Už je to nějakej ten pátek, co mi začaly o dost víc padat vlasy, mám pocit, že jsou i slabší a do toho se mi dělají loupky, takže si asi dokážete domyslet, jak to v mých dlouhých černých vlasech může vypadat. Zkoušela jsem různé šampony, které slibovaly všechno možné, ale zázrak se bohužel neděl a já už si nevím rady. Byla bych tedy moc ráda za jakýkoli tip, předem díky!

Berkovaa
Profesionál
Pošli zprávu
Příspěvek Re: Padání vlasů + lupy
dne: June 23, 2018, 23:09

Taková změna může souviset i s životosprávou, myslím např. s pitným režimem, stravou atp., neměnila jste teď třeba fromu stravy nebo něco takového? Jinak opravdu nevím, ale určitě si myslím, že je dost důležité zjistit příčinu, přeci jen od toho se pak dá aspoň nějak odpíchnout.

Vlckova
Profesionál
Pošli zprávu
dne: June 24, 2018, 23:33

Ahoj, já jsem nedávno řešila podobnej problém a souhlasím s komentářem nad - doporučuju zajít si k trichologovi na vyšetření vlasů, mně to moc pomohlo :-) Kdyžtak se podívejte na článek kliniky, na které jsem byla, vše je tam moc dobře vysvětleno :-) https://www.clinicalhair.cz/cs/obsah/29-trichologicke-vysetreni 

Domuss
Profesionál
Pošli zprávu
dne: June 25, 2018, 20:19

Mockrát děkuji za tipy, koukala jsem na ty stránky, četla toho ráno spoustu na netu a dokonce se tam dnes rovnou domluvila na termín, tak mám radost a těším se, že by se to konečně mohlo zlepšit. Každopádně zatím první dojem super, paní se kterou jsem se domlouvala byla moc příjemná a snažila se mi i co se data týče, co nejvíc vstříc, tak snad to bude takhle fajn i dál, jsem moc zvědavá :-)

Sara
Nováček
Pošli zprávu
dne: October 11, 2018, 14:17

Ten odkaz tu nefunguje, tak snad nevadí, když zde nechám jiný o trichologii. https://www.trichologie.cz/

Stránky: [1]
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.30 ; Stránka načtena za 0.152 vteřin.