Diskuze

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: [1]
Autor Téma:Probiotika
Lenula
Nováček
Pošli zprávu
Příspěvek Probiotika
dne: March 20, 2013, 15:35

Ahoj. Používáte někdo probiotika? Chtěla bych si je také pořídit, prý zlepšují imunitu a jsou dobré na střevní potíže. Jednou jsem je používala i k antibiotikům, které mi poradila paní doktorka, ale to je už hodně dlouho, ani si nepamatuju, jak se jmenovali. Našla jsem dobré recenze na biopron - používáte je někdo? ;-)

Michalenka
Nováček
Pošli zprávu
Příspěvek Re: Probiotika
dne: March 22, 2013, 22:19

Ahoj, biopron užívám, konkrétně devítku, hodně mi pomohl, když jsem měla po mononukleóze velmi oslabenou imunitu, chytla jsem kde co a doktorka už ze mě byla celkem zoufalá, hledala pořád míň a míň škodlivá antibiotika, ale i tak jsem měla zničený nejen tělo, ale i žaludek. Pak jsem si právě na netu četla o účincích probiotik a řekla jsem si, že tim už nic nezkazim. V lékárně mi doporučili ten biopron devítku a i když to s mým zhuntovaným tělem trvalo možná trochu déle, než u jiných lidí, dala jsem se dohromady a teď (musím to zaťukat) marodím maximálně 2x-3x do roka.

Lenula
Nováček
Pošli zprávu
dne: April 19, 2013, 18:45

Teda to je super, že ti pomohl. Hlavně, že jsi se z toho dostala. Já právě taky často jsem nemocná a antibiotika beru dost často, vím, že to není nejlepší. Zatěžuju tím žaludek a jsou škodlivý. Takže ho asi vyzkouším také a budu doufat, že se účinek dostaví :) .

Dada25
Nováček
Pošli zprávu
dne: September 10, 2013, 13:47

Zdravím. Já bych teda mohla doporučit na zlepšení imunity a celkově posílení organismu rybí olej. Začala jsem ho nedávno užívat a jsem opravdu spokojená s výsledkem. Tyto kapsle jsou z jater žraloka. Když jsem to slyšela poprvé nevěřila jsem, že bych to někdy snědla :D . Tyto jsou konkrétně od společnosti Lýsi a objednala jsem je přes internet.

chrobaky
Nováček
Pošli zprávu
dne: September 17, 2013, 22:10

Probiotika užívam a pomáhajú odstrániť problémy.

Romimi
Nováček
Pošli zprávu
dne: August 7, 2019, 20:53

Ahoj, rada bych take nejake uzivala, mam trochu problem ze zazivanim a ceka nas dvoolena, Jake berete?

Krista
Nováček
Pošli zprávu
dne: August 11, 2019, 22:04

Muz prisel s probiotiky od znacky Naturevia, uzivali jsme je behem dovolene a vse v poradku, takze za me super.

HaniHani
Začátečník
Pošli zprávu
dne: August 16, 2019, 12:34

A jake presne jste meli, take se po nich v lekarne zeptam, sezenu je normalne v lekarne nebo jedine prez internet?

Stránky: [1]
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.30 ; Stránka načtena za 0.068 vteřin.