Diskuze

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: [1]
Autor Téma:Rýma
Sabka
Profesionál
Pošli zprávu
Příspěvek Rýma
dne: April 22, 2017, 23:55

Dobrý večer, mám 2,5 letou holčičku a chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s tím, co vám u dětí nejlépe pomáhá na rýmu. Předem děkuji za vaše rady :-)

Berkovaa
Profesionál
Pošli zprávu
Příspěvek Re: Rýma
dne: April 25, 2017, 22:08

Hezký večer Sabko, mám čtyřletého syna a u nás se nejvíce osvědčil nosní sprej Brumare 0,5mg/ml, který je určen pro dětičky od 2 roků. Máme s ním opravdu dobré zkušenosti a rýma je ponejvíc do dvou dnů pryč. Pěkný večer, Daniela.

Sabka
Profesionál
Pošli zprávu
dne: May 24, 2017, 21:26

Dobrý večer, Danielo. Nosní sprej jsem malé na Vaši radu koupila, ale naštěstí ještě nepoužila :-) I paní v lékárně mi ho doporučila, že s ním sama má dobrou zkušenost. Takže mockrát děkuji za radu :-)

Berkovaa
Profesionál
Pošli zprávu
dne: May 25, 2017, 20:32

Hezký večer Sabko, nemáte vůbec zač. Však uvidíte, každý máme jinou zkušenost, co nám nebo našim dětem pomáhá, ale já jsem tento sprej objevila asi před rokem a zatím vždy zabral. My s manželem ho používáme také, ale pro dospělé je určen 10mg/ml. Tak uvidíte. Pěkný večer, Daniela.

Julietta
Profesionál
Pošli zprávu
dne: February 26, 2018, 09:58

Ahojky, za mě určitě doporučím nosní kapky Nasivin http://www.nasivin.cz/nase-pripravky/! Ty jsou podle mě na trhu to nejlepší, co na rýmu lze koupit. Tyto kapky nejen že uleví od ucpaného nosu, ale taky rýmu léčí!

indiska
Profesionál
Pošli zprávu
dne: February 27, 2018, 12:12

taky ho kupujeme, dávám ten nejslabší svoji malé dcerce a pomáhá ji. Jsem ráda.

Denda
Nováček
Pošli zprávu
dne: February 10, 2019, 18:51

Já i má rodina používá http://www.nasivin.cz/. Kapky můžou i novorozenci a neničí jím tím zdraví. A teď je venku hrozný počasí, že se budou hodit. Za mě ho doporučuji.

Barushka
Nováček
Pošli zprávu
dne: February 14, 2019, 20:55

POužíváme celá rodina i malé děti mořskou vodu na proplachování nosu, při rýma s mědí. Mě nosní kapky způsobují otok nosní sliznice a bolí to.

Stránky: [1]
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.30 ; Stránka načtena za 0.054 vteřin.