Diskuze

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: 1 2 3 4 5 [6]
Autor Téma:Unava, stres
Sabina
Profesionál
Pošli zprávu
Příspěvek Re: Unava, stres
dne: November 24, 2018, 12:24

Můj manžel dělá manažera a dřív býval hodně ve stresu a unavený. Kamarádka mi doporučila http://www.bion3.cz/produkty-bion3/#vital , že to také užívá a cítí se po tom líp.

volha
Začátečník
Pošli zprávu
dne: November 28, 2018, 20:55

Také si ho občas koupím.Vždy si po něm psychicky odpočnu.

Bledulka
Začátečník
Pošli zprávu
dne: July 4, 2019, 21:18

Zkusila bych bylinky.Snazim se vest takove veci prirodnejsi cestou, tak proc by ne bylinky, mnohdy clovek az prekvapi jak pomuzou a na vse!

Sarka K.
Nováček
Pošli zprávu
dne: July 8, 2019, 22:51

Celkem dlouho jsem bojovala s únavou a vyčerpáním. V lékárně mi doporučili Magnesium od Naturevie. Během týdne je únava pryč a to stačí brát jen 1 tabletu denně.

Banana
Začátečník
Pošli zprávu
dne: July 9, 2019, 21:33

Taky jsem s dala na bylinky, neco resim o homeopatiky, podle toho co me trapi a co mi v lekarne, kam rada chodim, Zelený anděl, doporuci

Evik22
Nováček
Pošli zprávu
dne: July 9, 2019, 22:30

Ahoj všichni, dlouho jsem se potýkala se silnou únavou. Napřed jsem si myslela, že jde o boreliózu, ta se ale neprokázala. Pak se mi k únavě přidal i tik v oku. Bylo to hrozně nepříjemné. V lékárně DrMax mi bylo doporučeno Magnesium 1 Mega od firmy Naturevia. Teď beru pravidelně 1 tabletku denně a potíže jsou pryč. Jsem moc spokojená.

Katuska21
Nováček
Pošli zprávu
dne: July 12, 2019, 19:55

Mám teď teda taky období, kdy jsem permanentně unavená. Snažím se večer chodit brzo spát, ale i tak jsem přes den v práci absolutně bez energie. To Magnesium od Naturevie vypadá dobře, určitě ho vyzkouším.

Dolejsi
Nováček
Pošli zprávu
dne: July 14, 2019, 21:49

V Brne tu lekarnu mam taky moc rada! Potrpim si na bylinky a tam vzdy sezenu co potrebuji a pani mi navic i perfektne poradi!

Stránky: 1 2 3 4 5 [6]
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.30 ; Stránka načtena za 0.189 vteřin.