Diskuze

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: [1] 2
Autor Téma:Vitamín D
johannana
Nováček
Pošli zprávu
Příspěvek Vitamín D
dne: September 30, 2016, 20:24

Vigantol Dávali jste Vigantol i v létě nebo ne? A jak dáváte? Do mléka nebo se nemusí?

majamajkaa
Nováček
Pošli zprávu
Příspěvek Re: Vitamín D
dne: April 19, 2017, 22:53

Dávala jsem ho všem třem dětem a uplně v pohodě - denně kapičku do mléka, v létě když jsme byli přímo na sluníčku tak jsem nedávala jinak pravidelně ;-)

johannana
Nováček
Pošli zprávu
dne: April 22, 2017, 23:53

Už dáváme vždy na lžičku do trochy mléka a osvědčilo se nám to tak. I tak díky :-)

Lupen
Začátečník
Pošli zprávu
dne: April 23, 2017, 22:52

Taky dávám vigantol do mlíka..už to takhle dělám přes 5 měsíců a doktor nás chválil, že je všechno v pořádku :-)

Jarka
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: February 10, 2018, 16:48

V létě stačí třeba jedna kapka mi bylo řečeno, ale přes zimu určitě dvě, ale nebylo mi řečeno kvůli čemu se dává. Přece to není jen kvůli nedostatku slunečního záření ne ?

Lajla
Profesionál
Pošli zprávu
dne: February 22, 2018, 16:30

Jenom kvůli slunečnímu záření ne. Je to taky kvůli kostem, křivici a aby se hezky zatáhla fontanela, tady je o vigantolu kdyžtak víc informací http://www.sukl.cz/modules/medication/detail.php

Jarka
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: February 24, 2018, 12:38

Kvůli křivici ? Dívala jsem se, co to je a to jako když nebudu dávat vigantol, tak dítě může dopadnout takhle ?

Lajla
Profesionál
Pošli zprávu
dne: February 24, 2018, 22:52

Přesně tak, kvůli nedostatku vitamínu D může mít dítě křivici.

Jarka
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: March 12, 2018, 19:51

A víte někdterá jaký je rozdíl mezi vigantolem a baby d ? Protože kamarádka vigantol vůbec nedává a dává ty druhé kapky, tak by mě zajímalo jestli jsou na tom složením stejně ?

Hanina
Nováček
Pošli zprávu
dne: April 5, 2018, 12:06

Nechám ti tu článek, kde je to Jarko hezky popsané, tak se na to podívej .. já jsem předtím baby d dávala a přešla jsem zpět na vigantol, protože jsem bohužel nebyla tak dalece informovaná http://www.lekarnice-maminky.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=74:rozdily-mezi-leky-a-doplky-stravy-&catid=31:kategorie-clanky&Itemid=46

Stránky: [1] 2
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.30 ; Stránka načtena za 0.339 vteřin.