Diskuze

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: 1 [2]
Autor Téma:eko praní
Jarka
Pokročilý
Pošli zprávu
Příspěvek Re: eko praní
dne: October 23, 2018, 19:36

Dívala jsem se na stránky alpíka odkud bjednáváš a ještě mají eco clean přípravky jestli ses dívala, tak asi vyzkouším to, protože mě docela láká ta akce 2+1 http://www.alpik.cz/eco-clean

Majki636
Profesionál
Pošli zprávu
dne: November 14, 2018, 14:37

Taky jsem je už objednala a už je mám doma, vůbec jsem si toho nevšimla :) jako popravdě musím říct, že službu moi udělaly všechny a vyčistily co měly takže já jsem spokojená :)

Jarka
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: December 2, 2018, 00:18

Možná se budu ptát blbě, ale používáš tady u těch eko přípravků rukavice ? Je to potřeba ? protože ty co mám teď jako je savo a domestos, tak na ty je mít musím protože hrozně vysušují pokožku

Hanina
Začátečník
Pošli zprávu
dne: December 2, 2018, 20:21

Mají i přípravky na trouby ? Opravdu to tady ty přípravky bez chemie zvládnou vyčistit ?

Majki636
Profesionál
Pošli zprávu
dne: December 3, 2018, 07:59

Opravdu i ty čističe na troubu tu špínu zvládnout, ,to složení je samozřejmě uzpůsobené tak, aby to tu špínu dalo pryč ;) podívej se přímo na alpíka atrochu si o tom počti :)

Majki636
Profesionál
Pošli zprávu
dne: December 13, 2018, 18:51

Jinak rukavice tady u těch přípravků nepoužívám, není potřeba protože vůbec nevysušují pokožku.

Hanina
Začátečník
Pošli zprávu
dne: January 8, 2019, 14:34

Já jsem prvně vyzkoušela jeden přípravek od jiné značky teda než používá Jarka a byla jsem příjemně překvapená, že to opravdu odstranilo vodní kámen, takže jsem si pak objednala celou sadu. JInak ten sprej na vodní kámen je fakt pecka, stokrát lepší jak nějaká žíravina, po které mám akorát suché a popraskané ruce http://www.alpik.cz/ecover-odstranovac-vodniho-kamene-500ml

Stránky: 1 [2]
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.30 ; Stránka načtena za 0.16 vteřin.