Diskuze

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: [1] 2 3
Autor Téma:Špatná pleť
beatka
Profesionál
Pošli zprávu
Příspěvek Špatná pleť
dne: May 18, 2012, 15:32

mám období, kdy má pleť není zrovna pěkná,je mastná a dělají se mi vyrážky, poradíte někdo něco, co zabere, pomohli Vám tablety na pleť?

Karla
Začátečník
Pošli zprávu
Příspěvek Re: Špatná pleť
dne: November 4, 2014, 19:01

Ahoj, pridam se k tve diskuzi, uz delsi dobu hledam nejaky kvalitni doplnek stravy co by mi pomohl v oblastni pleti, vlasu a pripadne i nechtu. Tablety kupovane v lekarnach mi nikdy moc nezabrali.:( nejake vyzkousene doplnky?...

Romana
Nováček
Pošli zprávu
dne: November 8, 2014, 17:31

Zdravim, holky nemate zkusenosti s temito produkty? http://www.green-market.cz , doktor mi doporucil, at si zkusim nejaky cas pit ruzne cistitci caje, ze by mi to mohlo procistit organismus a celkove zlepsit i stav pleti, tak schanim rady a zkusenosti.:)

MarcelaM
Nováček
Pošli zprávu
dne: November 11, 2014, 15:42

Ja z doplnku stravy preferuji tablety ale ve formě kapslý, látky se z toho lépe uvolnují a není to takova zatez na ledviny jako jsou obyčejné prášky. Nedavno jsem si koupila kapsle značky Viridian, a plet se mi krasne zlepsuje! Jde to i prirodní cestou.:)

Marie
Začátečník
Pošli zprávu
dne: November 15, 2014, 17:37

Holky, ohledne tech doplnku stravy a jak tu padlo i neco i kapslich, ja si je objednavam cas od casu z tehle stranky (www.green-market.cz/viridian-nutrition/m-1816/ nebo jeste znam taky http://www.ultimate-beauty.cz/ultimate-beauty-complex), jsou ciste prirodni, do tela nedavate zadne zbytecne chemikalie a plet se mi opravdu zlepsila.

DenisaD
Nováček
Pošli zprávu
dne: November 20, 2014, 12:02

Ty kapsle berou se kazdy den? Na jak dlouho ti potom vydrzi ta tubicka? A beres je proc, na plet, vlasi ci nechty?Ja mam docela problem, hrozne se mi třepi a potrebovala bych neco primo nato!

Lidunkaa
Nováček
Pošli zprávu
dne: November 23, 2014, 15:57

Koukam, ze je tu rec o tehle strance, ja tam kdysi objednavala (www.ultimate-beauty.cz/organic-nail-and-cuticle-oil) pro dceru olejicek na zlepseni rustu nechtu, uz od mala je mela velmi mekkne a stacilo malo a hned se ji zlomili, take jejich povrch mela dosti hrbolaty, no az se zato stydela.ale pomohlo nam a jsme spokojene obe.:)

Karla
Začátečník
Pošli zprávu
dne: November 24, 2014, 08:56

Holky a ohledne tech kapsli na te strance ultimate-beauty.cz, maji tam nejaky slevy ci akce?

Zdenula
Nováček
Pošli zprávu
dne: December 3, 2014, 21:47

Zdravím, mate tu prosim nekdo zkusenosti s produkty z konopi na hojeni se pleti po akne ci hojeni jizve jako takovych?

lenka.dobb-
y
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: April 24, 2015, 15:02

ahojky holky ja na vsechny problemy s mastnou pleti mi pomahaji kremy a cistici vody od biodermy :) jinak bohuzel s produkty z konopi nemam zadne zkusenosti :-/

Stránky: [1] 2 3
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.30 ; Stránka načtena za 0.153 vteřin.