Diskuze

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: 1 [2] 3
Autor Téma:Špatná pleť
EliskaDud
Nováček
Pošli zprávu
Příspěvek Re: Špatná pleť
dne: July 10, 2015, 09:34

Na mastnou plet a mi zabira teno krem http://bioapta.cz/?product=aptacream, objevila jsem ho na netu teprve nedavno, ale je vazne super, uz se prez den tolik nelesknu jako drive, hlavne takhle v lete je super

Editka
Začátečník
Pošli zprávu
dne: July 23, 2015, 19:25

Bio apta je dobra znacka, je zalezi jak to sehne tve pleti, ale tohohle bych se asi nebala...:)

Sonik.m
Začátečník
Pošli zprávu
dne: November 3, 2015, 15:05

Na konopné masti nedám dopustit, ale musí to být domácí výroby, ty z obchodů mají účinných látek málo :(

Holi
Nováček
Pošli zprávu
dne: May 23, 2016, 07:46

Ja premyslim o enajkem zakroku, kosmetiky jsem vyzkousela uz hodne a nikdy nic moc

Janulis
Nováček
Pošli zprávu
dne: August 6, 2016, 09:36

Zkus se poptat lidi co na nejakem uz byli, je lepsi jit do neceho a nekam kde to ma nekdo uz vyzkousene

VerkaVer
Začátečník
Pošli zprávu
dne: September 10, 2017, 18:26

Me zase rada Ryor a nakupuji ji na notino, vlastne od tamtud mam z kosmetiky asi vse. Za emsic udelam jeden velky nakup a mam po starostech

Kvetulka
Nováček
Pošli zprávu
dne: September 16, 2017, 14:05

Ja od nich miluji parfemy, mam jich hned nekolik.Daji se tam sehnat i hned ty nejnovejsi

Drahomiraa
Začátečník
Pošli zprávu
dne: September 19, 2017, 19:58

Mám celkově suchou pleť a mastí se mi akorát nos a čelo. Ráda bych konečně začala používat nějakou kvalitnější kosmetiku, ale chtěla bych, aby mi to i někdo (odborník) k tomu vysvětlil, co mám a nemám používat, moc se nevyznám. Nevíte o něčem? :)

Stanislava
Nováček
Pošli zprávu
dne: September 20, 2017, 19:27

No, vsechna kosmetika co jsem kdy pouzivala se mi odvedcila a to objednavam z notina. urcite znas, zkusi se juknout tam

Terezaka
Nováček
Pošli zprávu
dne: September 25, 2017, 17:59

Citováno z Drahomiraa dne September 19, 2017, 19:58
Mám celkově suchou pleť a mastí se mi akorát nos a čelo. Ráda bych konečně začala používat nějakou kvalitnější kosmetiku, ale chtěla bych, aby mi to i někdo (odborník) k tomu vysvětlil, co mám a nemám používat, moc se nevyznám. Nevíte o něčem? :)

Pokud kvalitnější, tak bych si nechala poradit od kosmetičky, která ti poradí nejlíp :) já používám už tři roky https://www.sothys.cz a jsem moc spokojená. Když se mi plet zhoršila, kosmetička mi hned nasadila jinou péči a jsem ráda, že to nemusím studovat sama a ona mi vždy poradí :)

Stránky: 1 [2] 3
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.30 ; Stránka načtena za 0.334 vteřin.