Diskuze

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: [1]
Autor Téma:Péče o pleť
NataliaDa
Začátečník
Pošli zprávu
Příspěvek Péče o pleť
dne: October 5, 2018, 19:57

Zdravím :-) kdo mi poradi jak se nejlepe strat o plet, je mi uz 50let a zacinam pozorovat jiste vrasky na obliceji, chtela bych s tim neco delat...mate za sebou nekdo nejaky zakrok? dekuji

Bledulka
Začátečník
Pošli zprávu
Příspěvek Re: Péče o pleť
dne: October 10, 2018, 17:31

Urcite by to neco chtelo :) odkud jsi?zasla bych si do mistniho studia.

Stanislava
Nováček
Pošli zprávu
dne: October 16, 2018, 20:06

Ja jsem byla na osetreni pleti, trapi me akne, byla jsem ve studiu v Praze, Amaryllis centrum, znate?

NataliaDa
Začátečník
Pošli zprávu
dne: October 24, 2018, 20:13

Co ted hledam na netu, tak zrovna o tomhle stuiu jsem cetla dobre ohlasy, chystam se tam :-)

LotkaKa
Profesionál
Pošli zprávu
dne: December 2, 2018, 14:38

Jaj a co místo zákroků prostě použvat nějakou kvalitní kosmetiku. Sylšela jse, že hodně dobrá je ta se suchou řasou. Dělá ji zn. Bonaloka. Já si právě hodlám udělat radost k vánocům. Co jsem tak četla, tak hodně tu kosmetiku vychvalují. Tak jsem zvědavá :)

Julietta
Profesionál
Pošli zprávu
dne: December 4, 2018, 00:01

Holky, kamarádka mi říkala o jakémsi mořském kolagenu. Je to kolagen Collalloc https://www.collalloc.com/cs, který je vhodný na zlepšení kvality vlasů, nehtů, ale třeba i na klouby. Nemte někdo zkušenosti?

Petty
Nováček
Pošli zprávu
dne: December 4, 2018, 09:21

Zatím bohužel ne, ale co jsem se dívala na ty jeho účinky, tak teda paráda. Po jaké době jsou vidět nějaké výsledky?

Lajla
Profesionál
Pošli zprávu
dne: December 30, 2018, 21:19

Taky bych se chtěla zeptat ohledně kolagenu po jak dlouhé době jste viděli výsledky, hlavně by mě zajímalo do jaké míry se to podepisuje na kvalitě vlasů ? Někde píšou, že to na vlasy má vliv jinde zase že ne -_-

Julietta
Profesionál
Pošli zprávu
dne: January 5, 2019, 23:19

No, já jsem ten collalloc začala užívat s musím teda říct, že jsem naprosto nadšená. Je to parádní kolagen s vynikjaícími výsledky! Jsem ráda, že jsem na něj narazila. Je opravdu hodně dobrý na vlay, nehty, pleť. A co teda musím říct, tak je to, že tento kolagen taky taky podporuje správné fugování metabolismu, takže u diet je pefektní.

Petty
Nováček
Pošli zprávu
dne: January 6, 2019, 13:33

Jak se ten collalloc používá? Jako myslím, jak často a jak dlouho, abych viděla výsledky?

Stránky: [1]
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.30 ; Stránka načtena za 0.138 vteřin.