Diskuze

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: 1 2 [3]
Autor Téma:krém na ruce
A23lenka
Nováček
Pošli zprávu
Příspěvek Re: krém na ruce
dne: September 28, 2017, 11:44

Také doporučuji krém La roche-posay Cicaplast Mans. Krém je výborný v zimním období, kdy mi praskají ruce. Krásně hydratuje a je vhodný pro citlivou pokožku. Na notinu je k objednánní za super cenu.

Julietta
Profesionál
Pošli zprávu
dne: July 2, 2018, 10:53

Já teda krém na ruce kupuju zn. Benecos (milujubio.cz). Je to přírodní krém, kupuju tenmeruňkovej. Krásně voní, ty ruce zjemní. Používám ho několikrát denně. Stojí kolem 50 kč, takže super cena.

LotkaKa
Profesionál
Pošli zprávu
dne: July 29, 2018, 16:12

Já jsem se na ty stránky dívala a mají teda skvelý výběr snad veškeré kosmetiky. Taky jsem se dívala, že ten korektor Couleur Caramel vyhrál i cenu cosmopolitanu...

Julietta
Profesionál
Pošli zprávu
dne: September 3, 2018, 22:41

Jj, hlavně když se na jejich stránky podíváte, tak u nich je super to, že jejich výrobky mají za svělý ceny. Jako krém na ruce za 60, to prostě nikde nekoupíte, jen na milujubio.

Lumpiiik
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: October 5, 2018, 08:37

Jo, to je pravda. Já jsem teda s jejich nabídkou taky moc spokojená a ty ceny jsou jenom přidaná hodnota :)

Petty
Nováček
Pošli zprávu
dne: November 1, 2018, 22:50

Cauky kočky, chci se zeptat. Kupuje někdo dekoativní kosmeitiku Benecos? Zajímá mě to, zda je k pleti šetrná...? Já mám docela problémy s tím používat kdejakou kosmetiku, tak hledám tu nejšetrnější...

Petty
Nováček
Pošli zprávu
dne: November 1, 2018, 23:36

Holky, kupujete některá kosmetiku na milujubio? A pokud ano, tak jakou značku jste si oblíbily?

Stránky: 1 2 [3]
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.30 ; Stránka načtena za 0.164 vteřin.