Diskuze

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: [1] 2
Autor Téma:Samoopalovací krém
beatka
Profesionál
Pošli zprávu
Příspěvek Samoopalovací krém
dne: June 29, 2011, 00:17

který nedělá fleky a nepouští při pocení do oblečení, existuje vůbec takový?

Michaella
Profesionál
Pošli zprávu
Příspěvek Re: Samoopalovací krém
dne: June 29, 2011, 00:21

Myslím, že neexistuje, jelikož při pocení a styku s kůží vždy samoopalovák pustí barvu..a hlavně nepříjemně smrdí spálenou kůži (úplně každý.

Nicol
Profesionál
Pošli zprávu
dne: June 29, 2011, 00:34

naprosto souhlasím s Michaellou.

pirlenka
Profesionál
Pošli zprávu
dne: June 29, 2011, 09:07

také souhlas - já ho teda vyzkoušela jednou, z hecu s kamarádkami...ale znám jednu, která je používá - vypadá jak nedozrálá mrkev :-D

Lucie D.
Profesionál
Pošli zprávu
dne: June 29, 2011, 15:30

no, ta barva někdy nemusí být tak hrozná, když to člověk nepřežene, a třeba holky co ho "míchají" s tělovým mlékem nemají ani fleky, ale ten divný pach mi fakt vadí, a vždycky to hned poznám, když ho někdo používá

findy
Nováček
Pošli zprávu
dne: June 29, 2011, 16:45

Nepoužívám ho,ale holky,co si ho objednávají z Avonu si ho pochvcalují a prý neflekatí. Já jdu raději do solárka. Je to relax a na to prvotní opálení před létem je to super.

beatka
Profesionál
Pošli zprávu
dne: June 29, 2011, 21:06

taky sem jich pár vyzkoušela a musím potvrdit, že z avonu jsou opravdu dobré, ještě není špatná nivea ve spreji, ta tolik nezapáchá

Michaella
Profesionál
Pošli zprávu
dne: June 29, 2011, 22:44

Jsem kdysi používala bronzové z Oriflame, byly v takovém hnědém balení a pleť měla pak fakt nádhernou hnědou barvu..byl to tehdy risk a natřela jsem se úplně celá na noc od hlavy až k patě a ráno se mě manžel polekal, protože nečekal, že budu fakt tak opálená:) Horší byl efekt po týdnu, začalo vše lézt dolů a měla jsem místy bílé fleky, a ten smrad mi taky vadil + vyhodila jsem všechny bílé a světlé věci, hlavně spodní prádlo...

beatka
Profesionál
Pošli zprávu
dne: June 29, 2011, 23:55

zapoměla jsem napsat, že nejde o samoopalováky, ale tonovací krémy, ty tolik právě nepouští

Biby
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: March 19, 2018, 14:43

Ahoj chci se zeptat máte někdo zkušenost s punčochy ve spreji,nerada nosím silonky,tak jsem si říkala,že bych to vyzkoušela.

Stránky: [1] 2
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.30 ; Stránka načtena za 0.159 vteřin.