Diskuze

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: 1 [2]
Autor Téma:Používáte raději šampon s kondicionerem zvlášť, nebo v jednom balení (3v1, 2v1)?
Marlen
Nováček
Pošli zprávu
Příspěvek Re: Používáte raději šampon s kondicionerem zvlášť, nebo v jednom balení (3v1, 2v1)?
dne: June 24, 2015, 16:46

Holky, moc dekuji, ted jsem ty Luxusnivlasy prochazela, teda, narazila jsem tam na plno zajimavych veci:-) Dokonce jsem si vsimla, ze tam maji i sampony pro pejsky, tak uz mam jeden nachystany v kosicku, bude mit moje jorkinka urcite hroznou radost:-))) Jeste jednou dekuji, uzivejte leeeto:-)

kalimero
Nováček
Pošli zprávu
Příspěvek Re: Používáte raději šampon s kondicionerem zvlášť, nebo v jednom balení (3v1, 2v1)?
dne: October 1, 2015, 19:54

Tak Alternu teda neznám, spíš si kupuju klasické šampóny od schwarzkopf. Kde jste na tu Alternu narazily?

Sonik.m
Začátečník
Pošli zprávu
dne: November 3, 2015, 15:31

Používám vše zvlášt, nemám nějak důvěru k výrobkům typu vše v jednom :)

Sabka
Profesionál
Pošli zprávu
dne: August 18, 2017, 19:34

Ahoj, také mám skvělou zkušenost s vlasovou kosmetikou Alterna. Používám zvlášť šampon a kondicioner a občas i vlasovou masku, vlasy jsou pak pevné a netřepí se tolik konečky. Já šampon kupuji na stránce notino, zatím nejlevněji co jsem našla :)

A23lenka
Nováček
Pošli zprávu
dne: September 28, 2017, 12:09

Souhlasím se Sabka, šampony Altera jsou úžasné. Jsou sice trošku dražší, ale kvalita se vyplatí. Díky šamponu mám pevné vlasy, krásně vyživené a lesklé.

amoa
Nováček
Pošli zprávu
dne: October 19, 2017, 09:24

já určitě preferuji zvlášť šampon a kondicieoner plus masky na vlasy a vše si objednávám na notinu

Stránky: 1 [2]
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.30 ; Stránka načtena za 0.095 vteřin.