Diskuze

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: [1]
Autor Téma:Vložky do bot
Majki636
Začátečník
Pošli zprávu
Příspěvek Vložky do bot
dne: September 5, 2017, 20:22

Nemá prosím někdo zkušenost se značkou VTR ? Zajímala by mě jejich kvalita a výdrž.

Lajla
Pokročilý
Pošli zprávu
Příspěvek Re: Vložky do bot
dne: September 16, 2017, 21:36

Já mám od nich více druhů vložek, ale super jsou třeba tyto http://www.vseproboty.cz/katalog/pro-boty/vlozky-do-bot/klasicke-rovne-vlozky/vtr-vlozky-do-bot-carbone-uni-ostrihavaci-5040010500

Majki636
Začátečník
Pošli zprávu
dne: September 20, 2017, 10:56

A jak dlouho vydrží ? Jakože po jak dlouhé době je potřeba je vyměnit ? Dříve jsem používala balea vložky, ale ty jsem musela kupovat snad po 14 dnech nové, protože se odlepily, srolovaly, takže pak rovnou letěly do koše.

Lajla
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: October 6, 2017, 20:17

Mám je zatím třetí týden, hezky drží a jsou jak nové :) . Nebo klidně vyzkoušete více tipů, cenově jsou dostupné vseproboty.cz :)

Jarka
Nováček
Pošli zprávu
dne: October 12, 2017, 18:41

Já teď zkouším tuhle novinku http://www.vseproboty.cz/katalog/osetreni-a-doplnky-pro-boty/vlozky-do-bot/ortopedicke-vlozky-anatomicke/seax-vlozky-do-bot-arch-support-high-arch-1112060 a zatím jsem teda maximálně spokojená !

Majki636
Začátečník
Pošli zprávu
dne: October 17, 2017, 22:09

Stejně nejlepší bude, když si je přímo ozkouším, takže jsem objednala vložky jak od značky seax tak i ty vtr.

LotkaKa
Začátečník
Pošli zprávu
dne: November 10, 2017, 23:28

nemáte vyzkoušené nějaké vložky do bot, které zvládnou spolehlivě pohltit zápach ?

Stránky: [1]
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.30 ; Stránka načtena za 0.089 vteřin.