Diskuze

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: 1 [2] 3
Autor Téma:vánoční nákupy
VerkaVer
Začátečník
Pošli zprávu
Příspěvek Re: vánoční nákupy
dne: December 17, 2015, 13:15

Jeee to bude ale krasny darek, z toho budou mit urcite radost :-) lepsi jak jen fotka ze

viky.beckh-
am
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: December 21, 2015, 16:07

me napadlo treba zaplatit darkovy poukaz na nejaky eshop treba s oblecenim ci neco takoveho a at si vybere sama zejo nejake saty co by se ji treba libily nebo hodily :)

Arturka
Nováček
Pošli zprávu
dne: December 26, 2015, 19:04

Ja jsem zustala u klasiky a tak jsem vybirala zase nejaky ten sperk, abych to ale ozivila tak jsem vybirala z teto stranky http://www.ryjemesperky.cz a myslim ze jsem vybrala moc dobre

kamila336
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: December 29, 2015, 15:42

jak pise viky.beckham taky se mi libi tento napad :)

Fionka
Začátečník
Pošli zprávu
dne: January 6, 2016, 19:37

Ty sperky s tim vyrytím se mi ake moc libi, je to hodne originalni napad

Arturka
Nováček
Pošli zprávu
dne: January 31, 2016, 10:55

Ano to je, musi to kazdeho potesit, ale zalezi take na rytině

Berkovaa
Profesionál
Pošli zprávu
dne: November 6, 2017, 18:58

Dámy prosím o radu, sháním pro manžela k peněženku k Vánocům a už nevím kam se mrknout, prošla jsem snad všechny obchody co znám, a nikde nemůžu najít co hledám, byla jsem v peeku, tam měli samé předražené značky, které já snad ani vůbec neznám, u bati zase měli strašně malý výběr, chci aby byla kožená a ideálně v takové kaštanově hnědé barvě. Budu ráda za jakékoli tipy kam mrknout, popřípadně nějaké ověřené eshopy, ale upřednostňuju nakupování v obchodě.

Maarga
Začátečník
Pošli zprávu
dne: November 11, 2017, 22:28

téma akorát pro mě, taky sháním zajímavou kvalitní pánskou peněženku, budu ráda za každou inspiraci tak klidně vkádejte fota, naposled jsem manželovi kupovala peněženku před dvěmi lety a hned po Vánocích ji stihl ztratit, hlavní požadavek je aby měla kapsičku na mince, ta minulá ji neměla, nechápu proč..

Alena
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: November 12, 2017, 22:49

A odkud jsi? Ať vím jestli má cenu doporučovat ti nějaké kamenné obchody, já jsem minulé vánoce objednavala manželovi aktovku do práce a nakonec jsem ze stejného eshopu poridila i tuhle peneznku https://www.novakabelka.cz/penezenky/pt018-marrone/ aby to měl komplet ve stejné barvě taška, boty, pásek a peněženka. Zkus se mrknout tam, vím že tam měli hodně v té hnědé barvě.

Vlcka
Začátečník
Pošli zprávu
dne: November 15, 2017, 22:01

A je s ní spokojen?? Manželovi se vždy hned peněženka odře, posškrábe a ošoupe, asi s ní nezachází úplně nejlíp ale i tak, U té poslední co dostal se mu dokonce roztrhla uvnitř kapsička.

Stránky: 1 [2] 3
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.30 ; Stránka načtena za 0.15 vteřin.