Diskuze

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: 1 2 3 [4]
Autor Téma:vánoční nákupy
LotkaKa
Profesionál
Pošli zprávu
Příspěvek Re: vánoční nákupy
dne: February 25, 2018, 22:32

Ahojky, ano velikosti sedí :) neměla jsem jediný problém :) Koupila jsem tuto https://horky-kosile.cz/produkt/panska-kosile-simon-7/ :) Krásná, že? A chlapovi sedí a moooc slušííí :)

Julietta
Profesionál
Pošli zprávu
dne: March 1, 2018, 10:52

Holky, od vánoc u Horký košile nakupuji prakticky každé dva týdny. Máme od nich khodně košil, manžel si je neskutečně chválí :) Materiál je skvělý, příjemný a kvalitní. Takže koupí určitě neuděláte chybu :)

LotkaKa
Profesionál
Pošli zprávu
dne: April 10, 2018, 07:16

No, jako já musím říct, že já teda taky. Chlap bude mít teď svátek a než abych mu kupovala nějaké blbosti, tak jsem mu taky objednala košili. Oni je mají vážně kvalitní. Máme taky už pár kousků z minula a teda musím říct, že se krásně žehlí, nezůstávají na ni fleky, prostě skvělý materiál.

Lumpiiik
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: May 10, 2018, 07:34

Lotko, jen tak pro zajímavost, jakou košili jsi koupila? Ptám se proto, že jsem se na jejich nabídku koukala a líbí se mi všechny kousky a nějak se nemlžu rozhodnout, tak mě trochu popostrč...

Katenka
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: August 14, 2018, 18:39

nejen vánoční, ale i celoroční nákupy je dobré řešit v Hatích, mají tam super zboží a za super ceny. Zrovna ted mají akci 80%

indiska
Profesionál
Pošli zprávu
dne: August 22, 2018, 16:53

nejen vánoční, ale i celoroční nákupy jsou nejlepší, když je období slev. To se dají pořídít parádní kousky za par kaček

Stránky: 1 2 3 [4]
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.30 ; Stránka načtena za 0.064 vteřin.