Diskuze

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: 1 2 3 4 [5] 6
Autor Téma:Plastika břicha po porodu
Peetraa
Pokročilý
Pošli zprávu
Příspěvek Re: Plastika břicha po porodu
dne: October 15, 2018, 14:22

Můžu se zeptat, to všechno takový zákrok obnáší? Mám ten samý problém....nemám sice sícaře, ale břicho mám svěšené nehezky :-(

Veruna
Profesionál
Pošli zprávu
dne: October 19, 2018, 15:34

Pokud by tě zajímalo více, mají informace pěkně dopodrobna napsané na stránkách https://www.perfectclinic.cz/plastika-bricha-abdominoplastika/ nebo se mrkni na videa na youtube. Ty jsou uzasny.

Peetraa
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: October 23, 2018, 09:57

Mají to dobře rozepsané :-) . Koukám se zrovna i na videa a některé i mimo tuhle operaci jsou fakt zajímavé, jsou šikovní. A ty jsi se o této klinice dověděla jak, nebo proč si se rozhodla?

Veruna
Profesionál
Pošli zprávu
dne: October 25, 2018, 10:05

Rozhodnutí jsem udělala za prvné kvůli nevzhlednému břichu a pro perfect clinic jsem se rozhodla kvůli jejich kladným recenzím a hlavně tam chodí i slavní, takže musí být dobrá ;-) . Navíc jsem pak zjistila, že kamarádka u nich byla na plastice prsou a informovala mě o nich.

Alexa
Začátečník
Pošli zprávu
dne: October 30, 2018, 12:17

jak moc to po operaci bolí a co berete od bolesti? Je vůbec něco, co pomuže od bolesti?

Luvila
Začátečník
Pošli zprávu
dne: November 30, 2018, 00:50

holky tu psaly o pumpičce, které kanylou vstříkne analgetikum do jizvy a uleví od bolesti, ztv. místo umrtví a ty ,,nic,, necítíš.

Manjula
Začátečník
Pošli zprávu
dne: January 21, 2019, 16:19

Jj já tu pumpičku měla při plastice prs a je to opravdu pecka.

Dol.Dasa
Nováček
Pošli zprávu
dne: April 7, 2019, 21:36

Ahoj, tak se přidám k diskuzi.Na plastiku břicha chci jít už dlouho, po dětech ta hrozná vytahaná kůže kterou mám na břiše mě dost omezuje protože nejsem schopná se ukázat v létě nikde v plavkách. Vím že jsou na tom jiné i hůř než já,ale nikdy sem neměla bůhví jaké sebevědomí a tohle mi teda nepřidalo :/ V každém případě bych šla ráda na plastiku k někomu komu kdo je dobrý, a komu se s klidnou duší svěřím..Máte s někým takovým zkušenost? Jestli Brno nebo Praha je mi to fuk..když to bude dobrý plastik,pojedu klidně přes půl světa

BeatrisStu-
k
Nováček
Pošli zprávu
dne: April 15, 2019, 21:15

Ahojky ..výbornou zkušenost mám s Pražskou klinikou Aesthevita.Několikrát mi tu dělali liposukci a vždy perfektní

Dol.Dasa
Nováček
Pošli zprávu
dne: April 17, 2019, 22:27

Ahoj, a kdo vám na té klinice dělal tu liposukci?

Stránky: 1 2 3 4 [5] 6
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.30 ; Stránka načtena za 0.407 vteřin.