Diskuze

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: [1]
Autor Téma:Pooperační bolesti
Julietta
Profesionál
Pošli zprávu
Příspěvek Pooperační bolesti
dne: October 3, 2018, 07:57

Holky, jsem ráda, že jsem narazila na tuto diskuzi. Jdu totiž na plastiku prsou a chtěla bych se zeptat na pooperařní průběh... Jde mi o to, jak moc to po zákroku bolí a jak dlouho je člověk mimo provoz? Slyšela jsem, že existuje nějaká pumpička, která tlumí bolest a že si je možno ji koupit asi za 4 tisíce. Aplikuje ji lékař a je v ní látka, která tlumí ty pooperační bolesti. Nevíte, o co jde? Já jsem o tom slyšela mluvit ženský u doktora...

Sonia
Začátečník
Pošli zprávu
Příspěvek Re: Pooperační bolesti
dne: October 5, 2018, 07:23

Kamarádka to má vyzkoušené akorát po císařském řezu a ta si to teda nemohla vynachválit.

Julietta
Profesionál
Pošli zprávu
dne: October 29, 2018, 15:20

Aha, vidíš, to mě nenapadlo, že se to dá využívat i na to... Jinak já už jsem se na to doktora ptala a mám už i recept. Zítra si to půjdu objednat do lékárny, která to pak přepošle do nemocnice. Dám vědět, jak mi pumpička pomohla :)

Alexa
Začátečník
Pošli zprávu
dne: October 30, 2018, 12:13

slyšela sjem o ni, ale hlavně v souvislosti s bolesti po císaři. Ale jak vidím, dá se použít i po jiné operaci. Hlavně aby to ulevilo od bolesti

Julietta
Profesionál
Pošli zprávu
dne: November 29, 2018, 14:13

No, právě, o to mi jde nejvíc... Aby to prostě pomohlo a ulevilo od bolesti. To je totiž to, čeho já se bojím a co mě limituje nejvíc.

Luvila
Začátečník
Pošli zprávu
dne: November 30, 2018, 00:47

prosím tě, kdy se ta pumpička použiva? Po které operaci ji mužu použít? Jak přesně se k ní dostanu?

Vlckova
Profesionál
Pošli zprávu
dne: January 21, 2019, 16:16

Zdravím co je ta pumpička zač? Ještě jsem o tom neslyšela, čeká mě taky plastika prs a té bolesti po se fakt hodně bojím. Řekne mi o tom někdo více info? Díky

Majki636
Profesionál
Pošli zprávu
dne: January 25, 2019, 01:40

Jestli se té bolesti bojíš, tak si tu pumpičku rozhodně pořiď, já to konzultovala s lékařem a bez váhání jsem si ji nechala napsat, protože mě obeznámil s tím, že to po operaci prostě bolí a já mám nízký práh bolesti, takže jsem věděla, že bych trpěla.

LotkaKa
Profesionál
Pošli zprávu
dne: February 3, 2019, 12:32

Majki a jak to jako chodí? To ti tu pumpičku aplikovali při operaci? A jak dlouho jsi ji měla zavedenou? A to ti tu bolest opravdu snížilo? Já mám právě taky hodně nízký práh bolesti a bolest mě úplně děsí. Zase ale nechci, aby do mě cpali anestetikum, které by mě total odrovnalo a já bych po něm jenom spala.

olga.polka
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: February 11, 2019, 16:13

Take by me zajimalo na jak dlouho je to zavedene ta pumpa.

Stránky: [1]
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.30 ; Stránka načtena za 0.088 vteřin.