Diskuze

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: 1 [2]
Autor Téma:Granule pro psy
Sabka
Profesionál
Příspěvků: 182
Pošli zprávu
Příspěvek Re: Granule pro psy
dne: February 22, 2018, 00:37

AHoj, nemáme sice boloňského psíka, ale našemu bíglovi kupujeme obyčejnou purinu jehněčí s čímsi a jsou docela dobré, kvalita asi nebude top,  kočkám jsme ale na zkoušku koupili zmiňované husse, jsou taky fajn, mají vysoký podíl masa a vyhráli snad i nějaké testy granulí. Hlavně jsem nadšená z těch příchutí, na rozdíl od starých granulí kde je pořád jen kuře a něco, mají tyhle hovězí, jehněčí, lososa atd. Uvažuju že je objednám i psovi na zkoušku.

Vlckova
Pokročilý
Příspěvků: 92
Pošli zprávu
Příspěvek Re: Granule pro psy
dne: February 22, 2018, 23:06

Řeším něco podobného. Naši psi teď dojídají balení Royalcaninu, koupila jsem ho na doporučení znamých ale moc pejskům nejel. Nevím čím to je, možná jen špatná příchuť. Rozhoduju se teď mezi eukanuba, taste of wild a husse. Nevím si moc rady, každý říká něco jiného, někdo doporučuje, někdo ne... Husse je poměrně nové a slyším na něj ve většině případů chválu.

Maarga
Začátečník
Příspěvků: 46
Pošli zprávu
Příspěvek Re: Granule pro psy
dne: February 24, 2018, 12:41

tyhle značky jsme vyzkoušeli všechny, většina z nich mi připadá zbytečně předražená a ve skutečnosti ne tak kvalitní jak se tváří, zkoumala jsem podrobně složení a celkově si myslím, že husse má mnohem lepší kvalitu vstupních surovin i mnohdy víc obahu masa. Rozhodně jsou ale tyto značky lepší než ty co se prodávají v tescu a podobných obchodech..Vše voňavy, umělý, soleny. Jen díky dobré reklamě si lidi myslí, jaká to není pro psy dobrá strava, přitom realita je někde jinde. Bohužel.

Jarka
Pokročilý
Příspěvků: 54
Pošli zprávu
Příspěvek Re: Granule pro psy
dne: March 6, 2018, 19:24

Ono hodně lidí bohužel spoléha na doporučení druhých a mnohdy si ani nezjistít složení granulí.I když se určitá značka propaguje a má v televizi spoustu reklamy, tak to hned neznamená, že je nejlepší. Já teda značku husse ještě neznám, ale podle toho co píšete půjde o něco kvalitního. Ale určitě se prvně mrknu na složení a které budou nejvhodnější pro plemeno, co mám doma.

Stránky: 1 [2]
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.30 ; Stránka načtena za 0.068 vteřin.