Diskuze

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: [1] 2
Autor Téma:kremace
madlenka11
Nováček
Pošli zprávu
Příspěvek kremace
dne: December 15, 2015, 00:49

Nechával jste někdo provést kremaci pejska? Je to smutné a nepříjemné téma vím, ale potřebovala bych poradit na koho se obrátit v okolí Prahy aby měl náš pejsek rozloučení, které si zaslouží. Předem děkuji za vaše odpovědi

KikaKik
Nováček
Pošli zprávu
Příspěvek Re: kremace
dne: December 16, 2015, 00:44

http://kerberos.name/ - můžete je kontaktovat kdykoliv, vše zařídí. Jsou moc vstřícní a chápaví, vyhověli našim požadavkům. Jsem ráda, že takové zařízení funguje, poskytli nám alespoň malou útěchu, že jsme se mohli s naší Betynkou rozloučit důstojně.

Domuss
Profesionál
Pošli zprávu
dne: December 18, 2015, 23:27

Je to hrozně smutný, ale bohužel už tohle musím taky řešit. Mohu je kontaktovat i o víkendu nebo jenom přes pracovní dny, jak si pejska přeberou? Děkuju vám

madlenka11
Nováček
Pošli zprávu
dne: December 19, 2015, 00:24

Moc děkuji, dávám vědět až teď, protože to bylo na honem, kontaktovala jsem je a vše zařídili, byli moc chápaví jak jste psala, mám urničku, jsem ráda že se o to postarali, pomohli nám

KikaKik
Nováček
Pošli zprávu
dne: December 19, 2015, 23:04

To jsem ráda, není to lehké alespoň tohle se dá udělat. Můžete volat kdykoliv, pejska převezmou v Praze 10 ve Strašnicích (například zabaleného v dece).

Domuss
Profesionál
Pošli zprávu
dne: December 21, 2015, 00:58

Hned večer jsem jim zavolala a byly moc ochotní, máme doma urničku :( jsem ráda že nám alespoň umožnili se slušně rozloučit

Berkovaa
Profesionál
Pošli zprávu
dne: August 18, 2016, 12:58

Já je znám. Kerberos.name je nejlepší na takové věci. Navíc je to pro pejska důstojné a mohla jsem se s ním rozloučit a aspoň ho mám doma.

Johanka5k
Profesionál
Pošli zprávu
dne: August 23, 2016, 21:06

Je to smutné taková situace. Ale nedá se nic dělat i zvíře má mít důstojný odchod.

Berkovaa
Profesionál
Pošli zprávu
dne: August 30, 2016, 03:04

Já jsem ráda, za takové možnosti. V bytě ho nemám kam dát. A hřbitov se mi moc nelíbil, navíc ho nemáme nikde blízko.

Majki636
Pokročilý
Pošli zprávu
dne: February 20, 2018, 23:25

Nevíte jestli funguje něco takového i v Praze ?

Stránky: [1] 2
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.30 ; Stránka načtena za 0.12 vteřin.