Víme, kam jít zapařit!

frida_prague_prag_1085945_l

Pokud nevíte, kam si o víkendu vyrazit, máme pro vás jeden zajímavý tip. Víte, že již existují takové portály, které nabízí zajímavé akce na které se vyplatí vyrazit? Zdá se vám to neuvěřitelné?  V tom případě čtěte dál, abyste se mohli dozvědět, co nejvíce.

Praha

Pokud jste z Prahy a okolí anebo se do Prahy chystáte, můžete využít služeb nového slevového portálu, který se zaměřil na noční život, příjemné chvíle, posezení, drinky a večeře. Začněte si konečně užívat a vyrazte za zábavou do některé z pražských hospod, barů anebo restaurace.

Jestli si nevíte rady, kde by to bylo nejlepší, zkuste na klávesnici vyťukat www.off.cz a třeba vás na těchto stránkách něco cvrnkne do nosu.  Slevový portál se prozatím zaměřuje na výhodné nákupy drinků, koktejlů a jídla, které nabízejí pražské bary, kluby a restaurace. Kromě toho se zde však  již brzy najdete  i vstupenky na koncerty a hudební festivaly. Takže se máte rozhodně na co těšit. Nemyslíte si, že by bylo hloupé tuto šanci nevyužít, když můžete mít něco mnohem levněji než za běžných okolností?

Orientace po stránkách www.off.cz je doopravdy velmi snadná. Svůj výběr můžete učinit podle lokality, kam byste chtěli vyrazit anebo kde se nacházíte, podle dne v týdnu, či také podle názvu podniku. Další velkou výhodou tohoto slevového portálu je, že na rozdíl od jiných webů zde není směs všeho možného a slevy nejsou nikterak časově omezeny. Portál www.off .cz má slevy trvalé a k nalezení zde jsou i za několik měsíců.

Happy hours

Web www.off.cz je velice zajímavý i pro všechny pražské podniky, protože si mohou zvolit, kdy budou jejich slevy aktivní, jestli stále, v určitý den v týdnu i v jakou hodinu. Mohou tím vytvořit tak oblíbené kampaně tzv. Happy hours.

Pokud nevíte, co se započatým večerem podívejte se na www.off.cz , vyberte si, kupte a zaplaťte a ještě dnes můžete vyrazit…

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

zdroj fotografií: everystockphoto.com

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

Jedna reakce na “Víme, kam jít zapařit!”

  1. pegonela napsal:

    Do Prahy se chystám, tak děkuji za tipy.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.