Hudson Leick alias Callisto ze seriálu Xena přijede do Čech

xena bojovnice

Nepřemožitelná a neohrožená bojovnice Xena přitahovala k televizním obrazovkám své obdivovatele už pěknou řádku let. Během svého putování se dostala do křížku s bohy i smrtelníky, ale nejvíce musela čelit své protivnici Callisto. A i když seriál už skončil, na popularitě rozhodně nic neztratil.

Se všemi představiteli známého seriálu Xena se každoročně potkávají tisíce fanoušků na tzv. conech. Con bývá zpravidla vícedenní akce s částečně daným programem, kde se setkávají fanoušci určitého televizního seriálu. Do letošního roku však museli fanoušci představitelů seriálu Xena za svými idoly do Los Angeles, ale letos se stane nemožné a Callisto přijede do Čech!

Americká herečka Hudson Leick je českým divákům známá jako Callisto ze seriálu Xena a přijede do České republiky v rámci akce MEET HUDSON. Její vůbec první návštěva se uskuteční 8. října 2011. Věčná rivalka Xeny se setká se svými fanoušky, bude odpovídat na jejich dotazy a také dojde na autogramiádu a focení. Hudson více než 15 let studuje jógu a v posledních letech ji také vyučuje. Pro zájemce bude možné strávit s ní intenzivní dvouhodinovku jógy, kterou Hudson bude vést.

INFO K HUDSON LEICK

Celým jménem Heidi Hudson Leick se narodila v americkém městě Cincinnati. Po střední škole se vydala na dráhu modelingu, kterou zakrátko opustila, aby se mohla věnovat herectví. Přes seriály Univerzitní nemocnice a Melrose Place se v roce 1996 dostala k seriálu Xena. Zde ztvárnila svoji nejznámější roli, ďábelskou bojovnici Callisto. Hudson je členkou California Yoga Teacher’s Association a svůj čas a energii momentálně věnuje společnosti Healing Heart Yoga, díky které cestuje po světě, aby co nejvíce lidí mohlo během jejích hodin uvolnit tělo i mysl. Hudson se specializeuje na Kundalini a Hatha jógu.

Stále však nepřerušila svoji hereckou kariéru. Zahlédnout jste ji mohli v seriálech Herkules, Dotek anděla,  Volání mrtvých, Kriminálka Las Vegas či Plastická chirurgie s.r.o.  Zahrála si také v akčním filmu Mrazivý faktor, sci-fi Povstání strojů nebo v hororu Hallowed Ground.

    

 

 

 

 

 

 

 

 

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (4 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

2 reakce na “Hudson Leick alias Callisto ze seriálu Xena přijede do Čech”

  1. pegonela napsal:

    …Krásná žena.

  2. Erika Kai napsal:

    když byla dcera malá, tak jsme nepropásly téměř žádný díl

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.