Jak využít fotky z dovolené

fotokniha

Vyražíme na dovolenou a hlavní co nesmíme zapomenout je fotoaparát! Většina z nás vlasní digitální fotoaparát a ti zkušenější nějakou tu zrcadlovku.

 

Na dovolené si fotíme téměř vše a chceme zachytit co nejvíce na obrázek, který zachová naše krásné vzpomínky na určité místo. Fotíme se s přáteli, u moře, u nejrůznějších památek a krás přírody. Gurmání si fotí dobré jídlo a exotické pochoutky, jiní zachycují kulturu.

V starších dobách jsme automaticky nechávali fotky z fotoaparátů vyvolávat a fotografie jsme uchovávali ve fotoalbumech. Dnes nám však moderní doba nabízí digifoto, které si jednoduše můžeme dát na dvd či cd a kdykoliv jej vložíme do přehrávače či počítače, si můžeme fotografie shlédnout s rodinou či kamarády a pochlubit se našimi amaterskými či profesionálními fotkami.

Mnoho z nás, ale digifoto dnes využívá i jinak. Ptáte se jak?

Z fotografíí, které pořídíme na dovolené, nebo kdekoliv jinde, můžeme vytvořit krásné fotodárky, které potěší nejen naše nejbližší. Foto puzzle, fotokniha, fotoobrazy či fotokalendář, to vše si můžeme nechat z fotek vytvořit.
Vyjímkou nejsou ani hrníčky s fotografií, nebo triško s potiskem. Fotodárky vždy poteší naše blízké a přátelé, jelikož jsou to naše originály, které jim ze srdce věnujeme. Babičky si potrpí na fotokalendáře či hrníčky s fotkou. Děti ocení foto puzzle, které si sami složí. Partnera určitě potěšíte fotoobrazem, kde budete krásně zachycena.

Nejoblíbenější pro zachování fotek se v dnešní době stává fotokniha.

Fotoknihu si  můžeme jednoduše zpracovat on-line. Stačí nainsatlovat speciální program a můžeme začít. Zpracování fotoknihy je pokaždé velkým zážitkem. Jako dárek probudí emoce, jako fotokniha do knihovny uchová emoce. Zpracování je velmi kvalitní. Pokud patříte mezi ty, kteří doma zatím, žádnou fotoknihu nemají, rychle to napravte, uvidíte sami, že budete nadšeni.

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

2 reakce na “Jak využít fotky z dovolené”

  1. Vladka napsal:

    Fotokniha je super, už máme doma dvě.

  2. zaziky napsal:

    Když jsme byli letos na Moravě na Vinici (*******), tak se nám povedla taková super fotka momentka, že jsme si řekli, že by bylo škoda ji nějak nevyužít a tak jsme z ní nechali udělat velké puzzle. Vypadá to super!

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.