Výhody koupě dovolené na poslední chvíli

dovolena Invia

Stále zvažujete kam na dovolenou? S jakou cestovní kanceláří? A nejlépe za výhodnou cenu? Určitě se i k vám donesly informace o výhodných last minute zájezdech. Tedy zájezdech na poslední chvíli. Jsou pro Vás jako stvořené.

Jaký je rozdíl mezi last minute a běžným zájezdem?

na první pohled je znatelný cenový rozdíl a termíny odjezdů i odletů. Jak už nám název napoví, jedná se o zájezdy na poslední chvíli, takže si vyberete dovolenou a do pár dní, nebo týdnů jedete či letíte. Snižuje se tím riziko, že něco nemusí vyjít, nebo náhle onemocníme, jak tomu bývá, když máme zájezd objednaný několik měsíců dopředu. Last minute zájezdy seženeme až o desítky procent levněji. Výborná je cestovní kancelář Invia, která je největším online prodejcem zájezdů. Má ve své nabídce širokou škálu destinací jako jsou Spojené Arabské Emiráty, Řecko, Turecko, Egypt, Tunisko, Madeira, Francie a další.

Jaký je letošní tip na dovolenou?

Horkým tipem tohoto léta je Turecko, hotel My Dream Beach Hotel na osm dní se stravou All inclusive a odletem z Prahy.
Pokud chcete vidět podmořské krásy Rudého moře, vydejte se do egyptské Hurghady. Luxusní hotel Sunny Days El Palaccio se stravou All inclusive s odlety z Prahy, Ostravy nebo Brna a to na příjemných 8 dní.

A pokud africké teploty nejsou pro Vás to pravé ořechové, zkuste Kanárské ostrovy. Na Gran Canaria Vás přivítá pěti hvězdičkový Gloria Palace Royal s All inclusive stravou a odlety z Brna.

Podívejte se i Vy na jedinečnou nabídku zájezdů cestovní kanceláře Invia a určitě si i Vy vyberete z jejich široké nabídky

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

5 reakcí na “Výhody koupě dovolené na poslední chvíli”

 1. Pirlenka napsal:

  my letos malta a zlaté písky = rekonstrukce :-D

 2. Beáta napsal:

  Invii znám a také tam vyhledávám zájezdy, hlavně na poslední týden

 3. Nicol napsal:

  Invia má dobré ceny, také na ni koukám.

 4. pegonela napsal:

  Zatím nemám s kým, snad někdy příště…

 5. Danulka napsal:

  Jezdím s kamarádou pravidelně 2x ročně do Egypta,který jsme si zamilovaly, většinou na poslední chvíli a zatím se nám to vždy vyplatilo. Sharm je úžasný.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.