Žena na skále s Rockjoy

24__2010-01-25_22-23-23_6363

V dnešním hektickém světě, který je náročným nejen pro ženy, je skvělé občas se zastavit porozhlédnout se, nadýchat se čerstvého vzduchu a soustředit se pouze na sebe.

Skvělou relaxací, která odpoutá vaši duši od pozemských starostí je horolezectví.

Lezení po skalách již dávno není doménou mužů, dnes horolezectví patří i k velice oblíbeným ženským sportům. Při lezení má šanci zpomalit a odbourat celý vnější svět plný starostí a věnovat se pouze sobě, v plném soustředěním na každičký svůj pohyb. Neuvěřitelným pohonem je adrenalin doprovázející vzrušení při překonávání všech překážek cestou na vrchol, s odměnou výjimečného rozhledu, uvolnění a zvýšeného sebevědomí.

Také vás tento sport láká? Jen nevíte, kde začít a co je k němu potřeba?  Pokud neznáte žádného vskutku dobrého horolezce, který by vás byl ochoten zasvětit do tajů horolezectví, je lépe svěřit se odborníkům.

Horolezecká škola RockJoy

V České republice je několik škol horolezectví. Pokud jste z Prahy, či okolí můžete využít služeb Horolezecké školy Rockjoy, která  nabízí celou řadu outdoorových, ale i indoorových kurzů lezení. Vybrat si například můžete z kurzů jako: lezení po umělé stěně, Via Ferrata na umělé stěně, Lezení po skalách, sportovní lezení, Lezení na pískovcové nebo nepískovcové skály anebo i zimní kurzy. V nabídce kurzů  je i možnost kurzů lezení pro děti a možnost využití individuálních hodin lezení. Kromě kurzů však Horolezecká škola Rockjoy pořádá i další programy a zajišťuje i koučování.

Horolezecké potřeby Rockjoyshop

Majitel Jan Horák toužil po zkvalitnění služeb a usnadnit tím svým klientům cestu k horolezeckým potřebám, a proto k  horolezecké škole Rockjoy založil i eshop. Rockjoyshop nabízí každému zájemci možnost objednat si zboží, které potřebuje a  bude mu  vyhovovat.

Horolezecká půjčovna Rockjoy

Horolezecká půjčovna Rockjoy je horkou novinku, která je výhodná obzvláště pro ty, jež nelezou pravidelně anebo se jedná o výjimečnou akci. Využít služeb horolezecké půjčovny je velice výhodné i v těch situacích, kdy se rozhodujete jaké vybavení si koupit a neumíte se rozhodnout. Tím, že si je vypůjčíte a vyzkoušíte, zjistíte nejlépe, co vám vyhovuje.

Pokud se rozhodnete po vypůjčení pro nákup stejné výbavy na Rockjoyshopu, firma nabízí svým klientům odpuštění poloviny až celého půjčovného.

Jak si půjčit?

Nemusíte mít obavy, technika výpůjčky je velice jednoduchá. Nemusíte nikam chodit, vše je online, pouze si vyberete, co potřebujete, rezervujete, zvolíte způsob zaplacení a domluvíte se na předání (po Praze je rozvoz zdarma). Velkou výhodou půjčovny je skutečnost, že nabízí kvalitní a nepoužívané potřeby, nejčastěji značky singing rock a edelrid.

Horolezectví není  pouze sport, ale je to filozofie, která významně ovlivňuje pohled na svět, která je založená na lásce k přírodě a ke skalám…

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

zdroj informací: www.horolezeckapujcovna.cz, www.rockjoy.cz, www.rockjoyshop.cz

zdroj fotografií: www.rockjoy.cz

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.