Kvalitní krmivo pro psy

zek_holky

Patříte mezi milovníky psů a pro svého mazlíčka byste se rozdali? Tak potom byste měli vědět, že nejdůležitější aby byl Váš mazlíček zdravý a šťasný je strava, kterou ho krmíte. Granule Royal Canin jsou špičkou na trhu a pro Vašeho pejska tím nejlepším krmivem, které mu můžete nabídnout.

Ať už máte doma malinkého pejska, který je miláčkem celé rodiny, nebo velkého psa, který je většinu času na zahradě, aby strážil váš majetek. Je granulované krmivo Royal Canin tím nejvhodnějším.

Granule Royal Canin jsou rozděleny do skupin dle váhy psa, jeho potřeb, nebo zdravotních problémů.

Velmi malí psi tato kategorie granulí je vhodná pro pejsky do 4 kg . Tato velmi malá plemena psů trpí často zácpami. Příjem vhodné kombinace vláknin (včetně psyllia) pomáhá posunu zažitiny ve střevech a přispívá k dobré kvalitě stolice.

Další kategorii jsou malá plemena do 10 kg. Nabízí krmivo starter určeno pro štěňata, junior, adult a mature pro psy starší 8 let. V této kategorii naleznete granule rozdělené dle ras psů. Jelikož, každá rasa potřebuje mít stravu vyváženou jinak, aby dobře prospívala.

Kategorie velká plmena do 44 kg a obří plemena nad 45 kg jsou určena pro velká plemena psů a jsou rovněž rozdělena podle věku psa. Od štěněcího věku po období jeho stáří, tak aby přesně vyhovovalo jeho potřebám.

A pokud vašeho mazlíčka, trápí nějaký zdravotní problém, i na to Royal Canin myslel. Granule Sensibile pro psy, kteří mají problémy s trávením. Light pro pejsky trpící obezitou. Dermacomfort OMEZENÉ ZDROJE ALERGENŮ.
Dermacomfort přispívá ke zdraví kůže tím, že obsahuje omezené množství zdrojů bílkovin, které jsou známy jako možné alergeny u psů. Tyto proteiny byly zvoleny pro jejich velmi vysokou stravitelnost. Ve výsledku napomáhá Dermacomfort omezit podráždění a svědění kůže.

Granule Royal Canin doporučuje i široká škála veterinářů a milovníků psů. Cena této prémiové značky je přijatelná a dobře dostupná jak v kamenných prodejnách, tak i na eshopech.

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

Jedna reakce na “Kvalitní krmivo pro psy”

  1. jaduoo napsal:

    Royal Canin jsou sice nejdoporučovanější, ale nejkvalitnější určitě nejsou, když se podíváte na složení, obsahují hodně obilí a minimum masa. Pokud porovnám Royal Canin s jinými značkami, najdou se ve stejné ceně i kvalitnější granule

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.