Dárky podle znamení: Lev

1123773_horoscope

O lvech se říká, že jsou páni tvorstva, jsou tací i ve skutečnosti? Z mé zkušenosti vím, že jsou to celkem poklidná zvířata, která jsou nejraději rozvalená pod stromem, odkud spokojeně nažraně pozorují své teritorium. Běda však tomu, kdo by si dovolil nepatřičně zasáhnout do jeho monarchie, pak budou lítat nejen třísky, ale i chlupy.

LEV (21.7. – 22.8.)

Lev je pánem tvorstva  ve všech významech. Jeho planetou je Slunce, a  proto se stal i ohnivým znamením. Lev byl nejspíše jako dítě nesmírně vzteklý, protože se snažil domoci svého a strašně jej rozčilovalo, že ho dospělí neposlouchali. Dospělý lev však poněkud zkrotne, ale to pouze v tom případě, když jsou uspokojeny všechny jeho potřeby.

Lev potřebuje být králem na určitém území – rodina, práce apod. Nemusí vysloveně velet ani vyhrávat, potřebuje mít však pocit důležitosti – mít rozhodující slovo.

Lev a láska

Lev je nejnáročnějším znamením na lásku. Od svého partnera vyžaduje bezmeznou lásku, hluboké přátelství a kvalitní a kreativní sex. Pokud něco neklape obvykle se to projeví v sexuální oblasti, lev přestane mít touhu se s vámi milovat. Lev však sex potřebuje, a proto pak často hledá jinde a takto neuspokojený vztah se mnohdy rozpadá. Pro rodinu je ale lev schopný oběti, je schopný vzdát se svých snů i svého života. Má však na všechny vysoké nároky a vyžaduje od vás jen to nejlepší.

Máte doma lva, či lvici a zvažujete, co byste tak náročnému stvoření darovali? Zapomeňte na obyčejné věci. Lvi potřebuji luxus, výjimečnost, kvalitu, jedinečné kolekce a milují blýskavé věci.

Móda

Koupit něco lvu není jednoduché. Miluje hedvábí, satén a kvalitní vlněné látky. Muži mnohdy chodí v oblecích a i ti, kteří nechodí mají vytříbený vkus a eleganci. Pokud vypadají nedbale, věřte, že to je zcela záměrně. Strefit se do vkusu lva je celkem náročné, všeobecně však milují francouzskou a italskou módu. Radost jim tedy uděláte kvalitní a originální kravatou, košilí, šátkem, botami, či kloboukem.

Módní doplňky a šperky

Žádný lev neodmítne zajímavé, kvalitní a značkové sluneční brýle. Mužům pak můžete koupit sponu do kravaty, či manžetové knoflíčky. Slabost pro hodinky mají lvi i lvice. Ženy i muži si potrpí na zlaté šperky. Pokud byste rádi koupili ženě lvici nějaký šperk, nemusí to být pouze zlato, ale může se jednat i o nějakou exkluzivní bižutérii. Jejich kameny jsou rubíny, granáty, jantar, tygří oko, či zlatý topaz.

Jak hýčkat lva

Lvi jsou požitkáři a to se projevuje i v jejich přístupu k životu. Lvi milují tanec a pečlivě dbají o svou pěknou  atletickou postavu. Pokud jim tedy koupíte permanentku do fitness centra, či třeba na lekce tance, rozhodně neuděláte špatně. Největší radost však budou mít, když s nimi zajdete do divadla anebo jim koupíte v divadle celou lóži.

Muži mají slabost pro rychlá kola a to všeobecně – cyklistická, motocyklová i automobilová. Budou mít radost z každé věci, a to i ze sebemenší maličkosti týkající se těchto strojů (od časopisů, přes doplňky až třeba po lístky na nějaké motocyklové závody nevyjímaje).

Lvi také rádi chodí do restaurací a obzvlášť muži jsou velkými milovníky vína. Proto  jim můžete udělat radost, pozváním na večeři anebo do vinného sklípku. Nic nezkazíte, když lvu darujete láhev dobrého vína nebo mu zaplatíte degustační kurz vína.

Lvi jsou neuvěřitelní hračičkové, a proto jim uděláte radost téměř jakoukoliv společenskou hrou, či třeba MP3, MP4, MP5 anebo jinou strategickou hrou a plyšákem. Neexistuje snad lev, který by neměl rád knihy…

Luxusní maličkosti

Lvi milují vůni kůže, radost jim proto uděláte koženou peněženkou, aktovkou, či kabelkou. Skvělým dárkem pro lvy je originální módní kožený pásek, případně nějaký kožený náramek.

Kosmetika pro lvy

Lvi o sebe velmi dbají, a proto i pro ně je luxusní a kvalitní kosmetika, či drogérie trefným dárkem.  Největší slabost mají pro své vlasy, darování vlasové kosmetiky, či dárkového certifikátu do kadeřnického salónu udělá každé lvici neskutečnou radost. Mimo toho dozajista ocení také permanentku do solária, či na některé jiné wellness služby.

Až budete pro lva či lvici vybírat parfém,  mělo by jít vždy o výjimečné vůně, které obsahují v hlavní složce kadidlo, a dále pak citrusové plody, santálové dřevo, muškátový oříšek, kardamon, skořice, hřebíček, malinové listí, růžový pepř, růži, či konvalinku. Typickým představitelem takových parfémů je pro ženy například: Kenzo – Amour a pro muže Issey Miyake – Pour Homme.

Lvi působí majestátně a vždy jsou ozdobou společnosti, i když nejsou aktivní (prostě stačí, že tam jsou). Možná jsou nároční a třeba se někomu zdají, že jsou nezlomní a arogantní, protože za si svými názory stůj, co stůj stojí. Pokud je však lev spokojený a dostatečně milovaný, máte u sebe toho nejvěrnějšího přítele, partnera, milence, který k vám bude vždy loajální a bude vás chránit a pečovat o vás. Hýčkat lva by tedy mělo být radostí, i když při výběru toho správného dárku zažijete několik horkých chvilek.

zdroj fotek: marianet.cz

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (5 hlasů, průměr: 4,20 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

3 reakce na “Dárky podle znamení: Lev”

  1. Pirlenka napsal:

    Syn je lev, popis sedí dokonale – dárky zatím teda volím trošku jiné, vzhledem k věku :-D

  2. Danulka napsal:

    Já jsem narozena vwe znamení lva, většinou na mě horoskopy sedí, i když se podle nich raději neřídím, co se týče článku, je skutečně pěkně napsaný,dárky by mě téměř všechny vyhovovaly. Děkuji za počteníčko !!

  3. pegonela napsal:

    Lev je egoista, výběr dárků sedí.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.