Čokoládová masáž

7927594_s

Jaký má čokoládová masáž význam?

Jeden z přírody nejlépe střežených tajemství pro krásu a anti-aging.

Čokoládová masáž je daleko více než některé luxusní relaxační terapie, je vědecky prokázáno, že je velmi přínosná pro všechny typy kůží.

Zajímavé je, že zatímco čokoláda jako taková má pro dietu katastrofální účinky, je v kontaktu s kůží v úplně opačném efektu. Ano, vyvolává přirozené hubnutí i přes přítomnost theobrominu, který je podobný kofeinu a produkuje hubnoucí účinek na organismus, jenž pomáhá spalovat tuk a snižuje přítomnost celulitidy.

Dalším překvapením je, že čokoládové terapie působí proti stárnutí, jako čokoláda obsahuje polyfenoly, které jsou známé pro jejich anti-oxidační vlastnosti. Čokolády mají také dost glyceridů, které poskytují hydratační lipidy a tuky, aby byla pokožka pevnější. Hydratuje pokožku s výsledkem, že dětská pokožka není už jen sen. Navíc čokoládová terapie zlepšuje její texturu. Čokoláda obsahuje různé minerály jako jsou hořčík, draslík a vápník, které jsou nezbytné pro zdravý růst buněk a obnovu.

Většina z nás se dívá na krásu čistě fyzickou, ale čokoládová masáž přináší úlevu od bolesti a současně má obrovské psychologické výhody. Při použití 100% přírodní čokolády je vůně čistá, vyvolává uvolnění chemických látek v mozku, který produkuje euforický pocit podobný když se člověk poprvé zamiluje, že je velmi efektivní anti-depresivní, stimulující a energizující, zvedne nám náladu. Čokoláda má uklidňující účinek a tím snižují stres a uvolnění svalů, pro mladší, uvolněný vzhled tak redukuje výskyt strií, jemných linek a také vrásek.

 Co v čokoládě hledat?

Vlákninu, esenciální mastné kyseliny, bílkoviny, glyceridy, polyfenoly, mangan, fosfor, draslík, plus další vitaminy, ( tohle všechno najdete v čokoládě ), které když se spojí vytvoří velmi reálné a viditelné výsledky.

Tyto jsou zvláště výrazné pro zralou pleť, ale jsou vysoce účinné pro prevenci a údržbu vydávání pro mladou pleť, zejména pro osoby ve věku 25 let a výše. To je vysoce doporučeno jako „před“ terapie. Tyto terapie jsou účinné a mají významný dopad zlepšit jejich strukturu kůže a její změkčení.

Vyzkoušely už jste někdy čokoládovou masáž?

 

Zdroj : www.namasaze.cz

 

 

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 1,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

4 reakce na “Čokoládová masáž”

 1. Anet napsal:

  S čokoládovou masáží nemám zkušenost, ale zní to lákavě. Vyzkoušela jsem masáž lávovými kameny a doporučuji.

 2. Nicol napsal:

  Lávová je super. Hlavně v zimě, i medová je dobrá, také teplejší.

 3. ostrowid napsal:

  Lávové kameny jsem také vyzkoušela, ale ta čokoládová mě láká. Ale nejvíc nějaká thajská

 4. Nicol napsal:

  Ano thajská je super, ale je dost kontaktní, když je thajkou správně provedena. Jednou mi v zápalu masáže roztrhla i ty papírové kalhotky co dávají a to se přiznám mě spíš
  Vyděsilo…:-D

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.