Beauty & Heath Days v Atrium Flora

beauty_days

Krása a zdraví, všechny to máme rády, když o nás někdo pečuje a cítíme se krásně a zdravě. Atrium Flora Vás zve ve dnech od 31. 5. do 2.6. na Beauty & Heath Days, kde je pro Vás připraven program zaměřený na líčení, výživu, účesy, měření zraku a vše co je trendy. Bonusem jsou nejen známé osobnosti a vizážisti, ale také hodnotné dárky.

Hosté, kteří Vás nejen potěší, ale také Vám poradí ve všem co se týče výživy a vizáže. Můžete se těšit na Kateřinu Cajthamlovou, kterou všechny dobře znáte z televize Prima z pořadu Jste to, co jíte. Dále Vás jistě potěší stylista Kája Pavlíček. Od čtvrtka do soboty Vám budou k dispozici stylistky a vizážistky Olga Rochowská a Lucie Šafránková. Pozor, pro tyto konzultace je nutné se registrovat a počet míst je omezen!
Moderátorem této akce v Centru Atrium Flora  bude herec Michal Slaný.

Jako bonus těchto úžasných dnů je pro Vás připravena skvělá akce. Každý návštěvník starší 18 let, který nakoupí ve dnech 31.5.2012-2.6.2012 v obchodech v Centru v celkové hodnotě alespoň 1 000 Kč, obdrží dárek. Dárky jsou rozděleny do 3 cenových kategorií dle hodnoty nákupu.

Přijďte se s námi pobavit, zkrášlit a ještě si domů odnést nějaký pěkný dárek :) Těšíme se na Vás

 

 

 

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.