Brazilská epilace

epilation1

Pojem epilace je v dnešní době již běžně používán a představujeme si pod tím, odstraňování nechtěného ochlupení, ať už to ze zdravotního hlediska, či kosmetického.

Ale znáte pojem Brazilská epilace? Že, ne?
Brazilská epilace je odstranění ochlupení na genitáliích. Pravá brazilská je epilace intimních míst a pubického ochlupení. U nás se ale jako „brazilská“ označuje i ta, při které se ponechá ochlupení v pubické oblasti, obvykle trojúhelník nebo proužek.

A proč právě Brazilská?

Celkovou epilaci genitálií proslavily v devadesátých letech Brazilky, které se chlubily na plážích svou postavičkou v plavkách typu tanga. Aby si mohly podobný druh oblečení dovolit, musely se nechat zcela epilovat. Postupně se tento styl odstranění ochlupení rozšířil do Austrálie a USA a v dnešní době je velmi oblíbený i u nás.

Cena epilace se pohybuje v rozmezí několika tisíci korun, záleží kolik procedur je nutno podstoupit. Je možné na brazilskou epilaci získat slevy, jelikož salóny nabízejí tyto služby na různých slevových portálech. Slevové servy nabízejí zvýhodněné ceny a slevy pro Prahu, ale i jiná menší města.

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (3 hlasů, průměr: 3,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.