Chcete lepší sex? Cvičte podle Kegela!

1101935_beauty

Ráda byste si zpříjemnila chvilky strávené s nejbližším člověkem na společné loži prostřednictvím toho nejlepšího orgasmu pod sluncem?

Vyzkoušejte poslední dobou tolik opěvované Kegelovy cviky.
Kegelovo cvičení v posledních měsících a snad i letech stojí ve středu debat o sexu a  všem, co je s ním spojené. Však je k tomu také důvod, přestože cviky vymyslel už roce 1948 americký gynekolog Arnold Kegel, ženy (výjimkou však nejsou ani muži) si je osvojují až teprve teď.

Tento muž přišel na to, že zpevnění svalů v oblasti pochvy pomáhá čerstvým maminkám vyřešit problémy při močení. Následně proto vyvinul sérii specifických cviků, jejichž základem je rytmické zatínání a uvolňování svalů pánevní oblasti. Kromě tedy již zmiňovaných sexuálních zážitků, Kegelovo cvičení předchází nebo také potlačuje trable s inkontinencí.

Jak ale poznat svaly pánevního dna?

Abyste však věděla, které svaly vlastně posilovat, zkuste si provést malý testík. Pokud budete sedět dámském záchodku, můžete si připomenout tento úryvek tím, že na několik sekund zadržíte proud moči. Tím ucítíte to správné svalstvo, které je potřeba posílit. Test však často neopakujte, váš močový měchýř by to mohl pochopit tak, že se nemá vyprazdňovat celý.

Ale co když na cvičení nemáte čas?

Nemusíte mít strach,  i když toto kouzelné cvičení vyžaduje jistou pravidelnost, je skvělé tím, že při jeho cvičení můžete využít ztrátový čas - třeba při čištění zubů, mytí nádobí, žehlení,  stání ve frontě na cokoliv. Možností je spousta. Procvičování svalů pánevního dna je odborníky doporučováno tak dvakrát až třikrát denně, což se dá zvládnout,  jestli budete mít zájem a chuť. Budete – li poctivě dodržovat tyto zásady, během osmi až dvanácti týdnů by se měly dostavit kýžené výsledky.

Odměna za pravidelné cvičení nebude pouze v intenzivnějším prožitku vlastního orgasmu, ale i zkvalitnění sexuálního propojení jako takového a co je ještě důležitější, díky zpevněnému pánevnímu dnu se vás nedotknou problémy spojené s ochablými pánevními svaly. Toto cvičení není určeno pouze pro ženy, ale je vhodné i pro všechny muže, které trápí anebo chtějí předejít problémům s erekcí, či se chtějí naučit ovládat svou ejakulaci.

Tak jen do toho!

zdroj fotografií: www.sxc.hu

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (3 hlasů, průměr: 4,33 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

3 reakce na “Chcete lepší sex? Cvičte podle Kegela!”

  1. pegonela napsal:

    Dobrý článek.

  2. Erekce napsal:

    Nevyšel náhodou podobný článek na vibratory.net?

  3. sexshop napsal:

    vibrátory jsou vynikající milenci, jestliže si rozumíte s manželkou po sexuální stránce a nebojíte se experimentovat, lépe řečeno vibrátory jsou nástroje, které vám zpestří váš sexuální život.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.