Dlouhé přirozené řasy

advert_cz

Chcete dlouhé řasy jako panenka, bez lepidel, umělých řas a chemie, která Vaše řasy ničí! Vyzkoušejte novinku No1.Lash Extend Serum. Revoluční sérum No.1 LASH je bioaktivní růstový stimulátor s převratnou patentovanou technologií, který spolehlivě funguje v každém věku pro ženy i muže a přináší změnu pro Vaše řasy. Při pravidelné aplikaci séra No.1 LASH 1x denně Vaše řasy vyrostou až o 200%. Znásobí svůj počet, zesílí svůj objem a díky stimulaci kořínků vyrostou i řasy, které už vypadly. Již po prvním měsíci každodenního užívání poznáte měřitelný rozdíl. Maximálního růstu je dosaženo po cca 3 měsících každodenní aplikace.

Použití: Aplikátorem, dostatečně namočeným v séru No.1 LASH, potřete horní i spodní víčka v místě, kde řasy vyrůstají. Je důležité, aby sérum No.1 LASH bylo naneseno přímo ke kořínkům řas. Sérum No.1 LASH se nanáší na čisté, odlíčené a vodou umyté víčko dvakrát denně (ráno i na noc). Po zaschnutí séra No.1 LASH pokračujte v běžné péči o oční okolí. Sérem No.1 LASH nepotírejte řasy samotné, působí pouze v koříncích řas.

Efekt:
U všech uživatelů bez ohledu na věk a pohlaví dochází k intenzivní stimulaci růstu řas. Ve věku nad cca 50let se výsledek může dostavit později. Podle dosavadních studií se, ale může u šedých řas objevit jejich původní, obvykle tmavá barva. Vaše vlastní řasy začnou růst, znásobí se jejich počet, maximálně se prodlouží a zvýší svůj objem.
Dosáhnete efektu Hollywoodských řas bez omezení. Na rozdíl od umělých nebo doplňovaných řas se můžete potápět, saunovat, sportovat a dělat vše na co si jen vzpomenete, protože to jsou Vaše 100% přírodní řasy.

Princip:
Řasa prochází třemi fázemi růstu. První je fáze růstová a obvykle bývá nejkratší. Druhá je přechodová, kdy se řasa již nevyživuje a odděluje se od řasové buňky. Třetí fáze je klidová, kdy nová řasa vytlačuje tu starou a dochází k jejímu vypadnutí. Revoluční sérum No.1 LASH významně prodlužuje fázi růstovou a zajišťuje výživu řasy i ve fázi přechodové. Řasa má tak mnohonásobně delší dobu růstu a je oddálena doba jejího vypadnutí.

Doporučení:
Pro porovnání efektu si své řasy vyfoťte a změřte před první aplikací a srovnejte s výsledkem vždy po měsíci každodenní aplikace séra No.1 LASH.

Má zkušenost:
Sérum na řasy používám již druhý měsíc a mé řasy se krásně prodloužily, ale také zahustily. Sérum nevyvolává, žádnou nežádoucí reakci, jako například kapky lumigan po kterých červená a svědí víčko. Mé dlouhé přirozené řasy, stačí nabarvit, nebo jemně přetáhnout řasenkou a jsem maximálně spokojena.

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (3 hlasů, průměr: 4,33 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

6 reakcí na “Dlouhé přirozené řasy”

 1. Beáta napsal:

  Sérum sama používám a můžu jen doporučit.

 2. chrobaky napsal:

  Priateľka vyskúšala serum a bola spokojna

 3. katuliena napsal:

  Serum používam a doporučujem po dobrych skúsenostiach

 4. majka1603 napsal:

  Serum odporúčam.

 5. Vlaďka napsal:

  Sérum používám měsíc a už pozoruji změny. Moc jsem tomu nevěřila, protože podobných sér je na trhu několik a proto jsem ho chtěla vyzkoušet. Jsem moc spokojená a doporučuji všem.

 6. Jane Mody napsal:

  Musím jen souhlasit a doporučit. řasy se sice neprodlouží přes noc, ale po třech měsících už mám o 3 mm delší řasy a je to mazec:-)a to doufám, ještě není konec…

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.