Gelové nehty 3x jinak

nehty

Snad každá z nás touží po krásných, zdravých, dlouhých a upravených nehtech. A snad každá z nás ví, co to gelové nehty jsou. V dnešním článku si ukážeme, že i gelové nehty mohou vypadat pěkně a přirozeně a naopak i přehnaně ozdobené nehty, které jsou vymodelovány do bláznivých tvarů.


Přirozeně krásné

1) Pokud chcete opravdu přirozené gelové nehty, doporučuju si nechat udělat oblíbenou francouzskou manikúru. Přirozeným tvarem nehtů a „francií“ nebo jednobarevnými nehty nikdy nic nepokazíte!

http://modelaznehtu.files.wordpress.com/2011/03/bc3adlc3a1-fr-jeden-prst3.jpg

Něco zábavnějšího

2) Některé z nás to však může nudit a chcete vyzkoušet něco barevnějšího – rozhodnete se buď pro barevnou francouzskou manikúru, kamínky, obtisky, třpytky, poprašky, nálepky.. Velmi oblíbená je barevná francouzská manikúra v kombinaci s jednou z těchto ozdob. Možností je opravdu mnoho. Vaše nehtová designérka Vám určitě ráda poradí a pomůže s výběrem.

Dbejte však na to, aby jste to se zdobením nepřehnaly! Ozdoby na každém nehtu nebo přehnaně dlouhé nehty – tomu se rozhodně vyhněte!

http://www.topzine.cz/wp-content/uploads/2010/01/na024.jpg

Co už je moc?

3) A teď modeláže, kterým by jste se měly vyhnout za každou cenu – nepřirozené tvary nehtů, přehnané zdobení a mix vzorů.

Pokud jste majitelkou výraznějších nehtů, zkuste při příští návštěvě studia vsadit na přirozenost. Muži to rozhodně ocení.

Jakou manikúru máte nejradši Vy? Nosíte gelové nehty? Podělte se o Vaše názory!

zdroj obrázků: Google

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

4 reakce na “Gelové nehty 3x jinak”

 1. Anet napsal:

  Gelové nehty ano, ale styl čarodějnice mě neláká.

 2. Nikolka napsal:

  Anet: vůbec nechápu, jak si to může někdo na nehty vůbec dát :)

 3. pegonela napsal:

  Já nemám ráda ani lak na nehtech. Nosím přirozené nehty, jen občas si na ně dávám kúru. Ale kdo to snese, tak gelové, s malinkými ozdůbkami. To poslední je hrůza, jak tvarově, tak vzorem a barvami.

 4. Zuzzana napsal:

  chodím na gelovky už několik let a spokojenost stále upravena

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.