Gelové nehty

9921

Krásné nehty jsou vizitkou každé moderní ženy. Přírodní nehty se však velmi špatně udržují v požadované délce a tvaru. Nejlepším řešením jsou gelové nehty.

 

Gelové nehty patří v současné době mezi nejoblíbenější. A to jednak proto, že je to ze všech technik nejšetrnější k přírodním nehtům a také proto, že nehty vypadají velice přirozeně. Navíc díky tomu, že se nehty tvrdí v UV lampě a ne tvrdící vodou, je tato technika modeláže vhodná také pro alergiky a astmatiky. Další výhodou techniky gelem  je, že ji lze také aplikovat na přírodní nehty pro zpevnění. Nehty se jednoduše potáhnou gelem a vytvrdí v UV lampě.

Jak pečovat o gelové nehty
 
Péče o gelové nehty není náročná. Nejdůležitější je dbát na pravidelné doplňování nehtů, protože odrostlé nehty nevypadají hezky. Takže je potřeba  po 3 týdnech nehty doplňovat.

K úpravě nehtů musíme používat speciální pilník na gelové nehty. Klasický pilník na nehty přírodní je totiž příliš jemný a nehty
by neopiloval. V případě potřeby si můžeme nehty také čas od času nalakovat nějakým jiným lakem. Na gelové nehty je spousta krásných ozdob, třpytkových laků, nalepek na nehty. Můžeme si vybrat z mnoha uv gelu na nehty, barevné, či čiré. Novinkou jsou obrázky a fotky na gelové nehty.

Odstranění gelových nehtů

S odstraněním se vždy jako začátečníci  obraťte na odborníka (nehtařku), která k tomu použije speciální přípravky. Neopatrným odstraněním, či dokonce stržením nehtu bychom si mohli jednak velmi ublížit a jednak nehty výrazně poškodit. Pokud si nehty děláme sami, odstraníme je spilováním, či speciálními přípravky na odstranění nehtů.

A že nevíte jaké gelové nehty si vybrat? 

Nevadí, na internetu najdeme spoustu fotek gelových nehtů pro inspiraci. Od dlouhých po krátké nehty, špičaté, či kulaté tvary. Francii či jiné barevné zdobení. A pokud si sama neporadíte s výběrem, v nehtovém studiu Vám vždy perfektně poradí nejvhodnější gelové nehty právě pro Vás.

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

Jedna reakce na “Gelové nehty”

  1. jaduoo napsal:

    Super článek, měla jsem gelové nehty jednou, vypadaly moc krásně, ale vůbec mi v nich nešlo pracovat, takže si je znovu pořídím asi až na svatbu

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.