Hubnutí s Natur house

1097199_red_apple

V poslední době se obezita v České republice stává děsivým fenoménem. Nadváhou  a obezitou u nás trpí více než 60% procent obyvatel. O to děsivější jsou čísla u dětí. Pokud nechcete, aby to s vámi seklo pár let po třicítce máte nejvyšší čas zasáhnout.Hubnutí na vlastní pěst však není vždy tím nejlepším řešením, protože nevíme, co je pro nás nejvhodnější. Při hubnutím podle diety časopisů, tak kolikrát máme stravu nevyváženou a ochuzenou o určité složky, které se pak následně projeví ještě větším jojo efektem. Jestliže se rozhodnete hubnout, je rozumné si vzít na pomoc odborníky, kteří vám sestaví dietní plán na míru a poradí,  jak zvládnout vaše individuální problémy.

Nevíte, jak zhubnout?

Hubnutí s pomocí Naturhouse

Jednou takovou možností je využití služeb Naturhouse, poradny na hubnutí a zdravou výživu. Metoda Naturhouse je založena na převýchově výživy, kdy se svým klientům snaží předvést, že i zdravý životní styl si můžete vychutnat plnými doušky. Natur house svým klientům vytvoří zcela zdarma osobní dietní plán na míru a poskytnou bezplatnou konzultaci. Poradenství vedou samí kvalifikovaní odborníci, kteří vlastní certifikát a akreditaci Ministerstva školství a formačního kurzu systému Naturhouse.

Pobočky výživových poradců naleznete v téměř každém větším městě. Více informací se dozvíte na jejich webových stránkách: www.naturhouse-cz.cz.

Příčiny a následky obezity

Lidé svou nadváhu obvykle spojují pouze s estetickým problémem, ve skutečnosti je však problematika závažnější. Za obezitou stojí celá řada civilizačních chorob, které vedou předčasné smrti lidí s nadváhou.

Kde se ta obezita bere?

Ne vždy je obezita známkou zhýralého života a velkého přejídání, odborníci zjistili, že za většinou stojí geny a stres. Stres je v současné době všudepřítomný. Náš život je velmi hektický a je plný nejistot, kdy je vláčen hospodářskou krizí, nátlakem ze strany zaměstnavatelů i dějem prostopášných politiků, to vše dohromady spojené s hektickým způsobem života, kdy své jídlo odbýváme a zapomínáme na pohyb má pak za následky postupné zanášení organismu toxiny. Jestliže je tělo plné toxinů, nefunguje mu řádně lymfatický systém, čímž se snižuje nejen imunita, ale mění se i metabolismus tuků. Nejprve se tedy tento stav projeví únavou, následně celulitidou a při neřešení tohoto závažného problému vše vygraduje až v obezitu, kterou již doprovází řada zdravotních komplikací. Pokud vám na vašem životě záleží je důležité, abyste sebrali všechny své síly a učinily tomu přítrž. Pomoci vám v takovéto situaci může třeba metoda Naturhouse.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

zdroj informací: www.naturhouse-cz.cz a praxe ve zdravotnictví

zdroj fotografií. www.sxc.hu


Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (2 hlasů, průměr: 4,50 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.